Mały samochód 4x4

11 Cze 2017, 15:28

Witam wszystkich. Szukam małego samochodu ( łatwość parkowania w centrum) z napędem 4x4 i większym prześwitem. Auto do jazdy po mieście oraz na wypady na ryby (3-4 razy w miesiącu). 2 razy do roku jakaś dłuższa trasa rzędu 600 km. Przedział cenowy to 15 - 20 tys. Miałem na oku Suzuki jimny i Mitsubishi Pajero Pinin (3d). Ostatnio jednak zacząłem się zastanawiać czy na moje potrzeby nie wystarczy Toyota RAV 4 II. Który z tych samochodów będzie najlepszym wyborem? W Przyszłości planuję dołożyć instalację LPG. Z góry dziękuję za pomoc :D

P.S.Ogólnie rzecz ujmując najbardziej podpasował mi jimny ale ten brak możliwości włączenie 4x4 podczas jazdy w mieście...

A może suzuki grand vitara II w wersji 3d jest godna uwagi?
Lupilas
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam ( jeszcze :D )

12 Cze 2017, 11:40

Mozesz jeszcze popatrzec na suzuki sx4, daihatsu terios. Dales od siebie jimny i to dobry wybor auto bardzo fajne, male i przyjemne. Gabarytowo bardzo podobne do Teriosa.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16191
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Niespodziewany pieszy na drodze
    Piesi, rowerzyści i motocykliści są ofiarami ponad połowy śmiertelnych wypadków drogowych w Polsce. Z tych grup piesi stanowią aż 35% zabitych, co jest bardzo niepokojące w kontekście średniej w krajach Unii Europejskiej, ...