Mam pytanie czy moge zarejestrowac samochod kupiony od kogos

Mam pytanie czy moge zarejestrowac samochod kupiony od kogos

20 Kwi 2009, 19:53

Mam pytanie czy moge zare jeStrowac samochod ktory kupilem od kogos a ten pan go nie przerejestrowal od wcześniejszego pana
Maruh2
Nowicjusz

Re: Mam pytanie czy moge zarejestrowac samochod kupiony od k

20 Kwi 2009, 20:08

jeśli masz wszystkie dokumenty w tym umowę kupno-sprzedaży na twoje nazwisko i dane to czemu nie?
yesterday
Nowicjusz

20 Kwi 2009, 20:14

Tylko na dowodzie jest nazwisko wcześniejszego właściciela a umowę mam spisana z chlopakiem ktory kupil od tamtego typa a ten chłopak go nie przyerejestrowal i nie wiem jak to bedzie z moja rejestracja
Maruh2
Nowicjusz

20 Kwi 2009, 20:22

no to normalne że na dowodzie piszą dane byłego właściciela, czy na umowie kupna-sprzedaży są twoje dane i sprzedającego? Bo jeżeli kolega który ci sprzedaje auto nie jest na niego zarejestrowane a na umowie kupna sprzedaży on jest jako sprzedający to coś może być ni tak :roll:
yesterday
Nowicjusz

20 Kwi 2009, 20:50

Umowę mam z tym co od niego kupilem a nie z tym co jest na dowodzie . Trzeba bedzie umowę tego co od niego kupilem i tego na dowodzie
Maruh2
Nowicjusz

20 Kwi 2009, 20:53

Ale w sumie on zgłasza ze sprzedal samochod mi czyli mnie beda scigac zebym go opłacał to muszą mi pozwolić zarejestrowac
Maruh2
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...
    IV eliminacja Wojny Północ-Południe zakończona, znamy wyniki IV eliminacja Wojny Północ-Południe zakończona, znamy wyniki
    W miniony weekend, wojenny front przeniósł się z południa do centrum Polski, a konkretnie do Skaryszewa pod Radomiem. Areną zmagań był po raz drugi tamtejszy Auto Moto Show. Ubiegłoroczna edycja była bardzo kameralna, ...

• Re: Mam pytanie czy moge zarejestrowac samochod kupiony od k

21 Kwi 2009, 09:03

Najlepiej idź do WK, i oni Ci powiedzą jak to ma wyglądać, ja wczoraj tak zrobiłem ze swoim problemem i wszystko już wiem :)
    yesterday
    Nowicjusz

21 Kwi 2009, 18:46

możesz zarejestrować tylko musisz mieć ze sobą oryginał umowy zawartej między osobą widniejącą w dowodzie rejestracyjnym a osobą, która tobie sprzedaje.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
    pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
    Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
    DariuszSawicki
    Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
    Auto: Nie mam

• Warto przeczytać
    • passat b5 german style