MAN TGX26.660 silnik V8

09 Paź 2008, 23:11

co myslicie o nowym MAN TGX26.660 silnik V8
Suzuki Jimny
Mitsubishi Outlander
Land Rover Discovery 3 ChallangeG4
macpaw5
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 663

04 Sty 2009, 11:24

Witam jestem tu nowy.
Ja uważam, że auto o takiej mocy najlepiej sprawdzi sie w transporcie ponadgabarytowym, od lat to właśnie Man przoduje jesli chodzi o pojazdy ciężkie (ciągniki balastowe)
Mamon
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Moskwa

05 Sty 2009, 22:21

Ten Man jest super. Jeździłem nim do Danii. Po prostu cuudo. Full wyposażenie tylko prysznica brakuje :) Fotel to jak przed telewizorem, wygodna konsola, sterowanie z kierownicy - Same plusy :D nie dorównuje Mercedes`owi Actros`owi
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 596
Miejscowość: Kraków

06 Lut 2009, 00:28

Weszły na rynek kilka miesięcy temu. Na tą chwilę w Polsce jest ich 4 sztuki i trudno wyrazić opinię na ich temat. Z tego co się orientuję nie ma z nimi problemów. Nadają się jako balastówki, do zwykłej naczepy nie proponuję, zbiorniki i cała zabudowa za kabiną zajmuje sporo cennego miejsca. Poza tym super furka jak większość TGX, TGS i TGA.
andrzej.man
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: okolice Warszawy

22 Lut 2009, 14:52

fajny sprzęt,Micro-Trans ma 4-osiowego,ja widziałem nawet 5-osiowego,Mercedes i Scania też mają w ofercie takie pojazdy,są to ciągniki uniwersalne tzn.siodłowo-balastowe umozliwiające transport poprzez holowanie naczep/przyczep dla transporu ponadnormatywnego
mario45
Nowicjusz
 
Posty: 7