Matiz, Lanos...czy warto?

18 Sty 2007, 07:31

Witam, chce kupic jakies autko i glownie bede nim jezdzil po miescie. Mam do wydanie max 10 tys i chce cos nie duzego.Pisalem juz kiedys w tym temacie ale porusze go znowu bo chce wiedziec co myslicie o Daewoo? Czy warto kupic te auto? A moze Skodę Felicię? Od auta wymagam tego aby nie bylo drogie w utzrymanie, w miare mozliwosci nieawaryjne i max 8-10lat.
fantomas
Nowicjusz
 
Posty: 19

19 Sty 2007, 12:54

fantomas napisał(a):... i max 8-10lat.

a czy jak auto będzie miało 12 lat to już odrazu skreślasz je z listy, przecież auto np. 12-letnie może byś o wiele lepsze pod względem technicznym od tego auta 8-leniego :roll: :?:
KamilGT
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2
Miejscowość: ok.Olsztyna

19 Sty 2007, 14:05

nie skreslam oczywiscie od razu ale mniej wiecej taki sobie zakres wybralem i w tym kieunku szukam. na pewno wazne jest stan techniczny auta a nie tylko wiek, bo zajechane moze byc nawet auto 5 letnie
fantomas
Nowicjusz
 
Posty: 19

09 Mar 2007, 09:54

Kupiłem niedawno Lanosa 1.5 16V hatchback z instalacją gazową i jak narazie jestem zadowolony. Wiadomo, że o marce Daewoo krążą różne pogłoski, że auta są kiepsko wykonane, nie wykończone należycie, często się psują, ale tak naprawde każda inna marka uznawana powszechnie za niezawodną może okazać się bublem. Osobiście polecam Lanosa - w miarę dynamiczne i ekonomiczne (LPG) :) auto, relatywnie nie "stare" (2000 r.) i nie zajeżdżone kupisz do 10000 PLN. Kieruj się zawartością swojego portfela a nie tym co mówią ludzie. Polecam ogłoszenia prywatne z prasy lokalnej bądź internetu. Odradzam auto - komisy - wiadomo czemu: na tym modelu zapłacisz więcej ok 1500 - 2000 PLN.
nic
cadd
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: Łowicz