Mazda 323f limited edition

11 Cze 2011, 20:33

Dzień dobry. Mam taka sprawę. Chcę kupic autko i chciałem sie zapytać czy Mazda 323f w wersji limitowanej za 10tyś to dobra oferta czy autko mogło byc już bite?

juz kiedyś miałem tu temat ale dyskusja ucichnęła i teraz musze się szybko decydować już.

W sumie te Madzie chodza tak po 8 tyś te zwykłe to chyba ta edycja w skórze za tys to cena adekwatna do autka z Niemiec? Jak myślicie? czy jednak troche za tanio?
Marcin910
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Śląsk

11 Cze 2011, 21:09

Wiesz jezeli sądzisz że za tanio to jej nie kupuj i czekaj na droższą, czy ta skóra jest poprzecierana? ile km ma przejechane ta mazda, jaki rocznik(jeżeli go nie napisałeś to pewnie 2011 :mrgreen: ) , najpierw napisz więcej szczegółów a potem pytaj, lub wklej linka do tej aukcji
artj
Początkujący
 
Posty: 164
Miejscowość: Polska

11 Cze 2011, 21:15

Autko jest z 98 r ( BA) 1.5 silnik 180 000 przejechane. Skóra wygląda ok, z tego co widziałem po fotkach. Gościu gadał że spokojnie można wybrać sie na stację kontroli przed zakupem tego auta, więc pewnie mi tam powiedzą jeśli coś będzie nie tak?
Marcin910
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Śląsk

11 Cze 2011, 21:32

Ja bym ją sprawdził i jeśli będzie ok to bym brał :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Cze 2011, 21:32

Mój kumpel chciał mi taką mazdę sprzedać za 15 tyś, samochód był bardzo zaniedbany rzadko sprzątany myty itp. Wiem też , że sam grzebał w silniku przez co kierownica była dziennie miękka i chodziła góra dół. Jeśli ja bym kupował już konkretny model zawiózł bym go do zaufanego mechanika niech on sprawdzi czy nikt sam w samochodzie nie grzebał.
mrmdj
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Świdnica

11 Cze 2011, 21:34

Zaniedbana BA za 15koła :shock:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Cze 2011, 21:41

Na stacji kontroli nie za wiele Ci powiedzą, a jeżeli już chcesz tam jechać to wybierz taką gdzie sprawdzą Ci komputerowo geometrie, wtedy będzie większa pewność że nie była poważnie bita, co do grzebania przy silniku to Niemiec sam nigdy tego nie robi od tego są tam warsztaty naprawcze a przeważnie i tak korzystają z ASO (po numerze VIN możesz sprawdzić do kiedy była serwisowana i jakie miała naprawy przez ten okres)
artj
Początkujący
 
Posty: 164
Miejscowość: Polska

12 Cze 2011, 09:31

A jeszcze spytam sie taką rzecz.
Wersja limitowana Niczym nie różni się w silniku itp od wersji zwykłej? Pytam bo kolega mi mówił że czasami jak auto jest w limited edition to ciężko znaleźć niektore części do niego bo sie różnią np. wielkością o pare mm.
Marcin910
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Śląsk