Miernik lakieru

Miernik lakieru

03 Gru 2013, 19:29

Witam, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry miernik lakieru do prywatnego raz na jakiś czas użytku. Masa jest różnych na allegro, ale jaki wybrać, możecie podawać linki.
PiotrMSC
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Miernik lakieru

04 Gru 2013, 11:43

Ja mam taki miernik: http://www.mierniki-grubosci-lakieru.pl ... przewodzie i moim zdaniem właśnie czegoś takiego powinieneś szukać. Jest czujnik na kablu, więc łatwiej się mierzy.

Jeśli uważasz, że to do ciebie za drogo, to możesz spróbować coś takiego: http://www.mierniki-grubosci-lakieru.pl/miernik-gl-mini

W każdym razie unikaj tych długopisów z allegro, bo niby kosztują mało, ale też są do niczego. A jak nie potrafisz się nim obsługiwać, to jeszcze możesz zniszczyć lakier.
Ander
Początkujący

Prawo jazdy od: 05 05 2008
Przebieg/rok: 26tys. km
Auto: Suzuki Swift
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Miernik lakieru

09 Gru 2013, 12:28

[link wygasł] Ten to chyba jeszcze wyższa półka od tego pierwszego co mi podałeś? Musze się zastanowić, nie handluje samochodami, ale czasem by się przydało zbadać samochód.
PiotrMSC
Początkujący

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment B - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Peugeot 206 2,0 RC - 177KM - Renault Clio ...
    XVII Moto-Piknik i Otwarty Puchar Polski WST / relacja XVII Moto-Piknik i Otwarty Puchar Polski WST / relacja
    "XVII Moto-Piknik za nami. Sobotnie opady deszczu nie nastrajały optymistycznie, jednak w niedzielę pogoda okazała się łaskawa. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom i osobom które wspierają nas za dzielne towarzyszenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009