Mini Countryman R60 Menu w j. polskim i wyświetlanie zawartosci

21 Lis 2023, 19:04

Witam. Mam na imię Seba. Od kilku dni jestem posiadaczem Mini Countryman All4 R60 122KM Aut 2015. Nie wpisałem "szczęśliwym" bo od początku mam "sytuacje" ze sprzedawcą i pewne "rozczarowanie" związane z autkiem, a bardziej z jego OPCJAMI... Interfejsu.
Proszę o Pomoc!
Auto Pochodzi z Salonu Polskiego. Menu ma wgrane oprócz jez. Polskiego i np nie wyświetla Dystansu do przejechania na Paliwie czy Zużycia Chwilowego Paliwa.
Te "opcje są dla mnie Ważne.
Zwracam się więc do Forumowiczów z pytaniem : czy jest możliwość wgrania jęz. Polskiego jak również opcji wyświetlania (w Salonie Mini byłem w Gdańsku, brak propozycji rozwiązania oprócz sugestii Forum)
Bardzo Dziekuje za ew Pomoc, Sugestie Rozwiązania
Pozdrawiam Seba
SebG
Nowicjusz
 
Posty: 10

05 Gru 2023, 16:02

SebG napisał(a):nie wyświetla Dystansu do przejechania na Paliwie czy Zużycia Chwilowego Paliwa
No ale to podstawowe parametry. A co ci w salonie powiedzieli na ten temat? Może masz jakąś okrojoną wersję licznika i przez to nie ma możliwości zaktualizować go do wyświetlania tych parametrów.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

06 Gru 2023, 19:15

Witaj. Dzięki za odpowiedź. Widocznie okrojona wersja. Porada z Salonu: Grupy na Fb... Fora... w Menu jest możliwość np wyboru języków, ale oprócz polskiego... I jest możliwość ustawienia Dystansu na mile lub kilometry, Zużycia również... ale nie ma możliwości wyświetlenia tego na wyświetlaczu... taki to oto przypadek pacjenta!
SebG
Nowicjusz
 
Posty: 10