Mitsubishi Colt 2007r.

19 Paź 2013, 10:34

Witam miał ktoś do czynienia z tym modelem ? Moje pytanie dotyczy awaryjności i kosztów eksploatacji bo reszta mnie osobiście w tym samochodzie odpowiada. Znajomy ma na sprzedaż stąd pytanie.
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

19 Paź 2013, 14:04

Z tych małych pierdziawek sa OK. Jak chcesz wiedziec więcej co tam bardziej im dolega poszukaj na forum dedykowanym marce.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2615
Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy: 27 02 2003
Auto: Superb
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

19 Paź 2013, 14:12

Tylko tyle ,że na forum marki zawsze chwale samochody.... :D
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

19 Paź 2013, 14:33

Ja troszku używam clta cz...Jakie info Ci potrzebne?
Polecam czt :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10322
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

19 Paź 2013, 14:35

Co się psuje (mało jeżdżę ale jak jadę to trasy długie a w takiej trasie nie chce się awarii ) zwłaszcza takich ,że autko zostanie uziemione .Silnik , który mam na oku to 1,3 .... Ogólnie jestem na tak ale jakoś się boje tego ustrojstwa....
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

19 Paź 2013, 15:16

Bardzo proste ustrojstwo z którym sobie poradzi kowal, nie ma żadnych typowych usterek z które są bardzo kosztowne w naprawie. Ceny części porównywalne z Yarisem a cena zakupu atrakcyjniejsza. W środku dużo plastiku raczej średniej jakości (w Yarku są lepsze), silnik jest w miarę oszczędny spala około 6l pb i nawet się zbiera.
Jedynie co to mogą denerwować jakieś detale które trzeba by kupić w ASO bo jest drogo.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10322
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sezon na jednoślady - motocykle, skutery i rowery
    Wraz z początkiem wiosny na ulicach pojawiają się motocykle i skutery. Użytkownicy takich pojazdów są w sposób szczególny narażeni na niebezpieczeństwo związane z wypadkami, ponieważ w razie kolizji nie ...
    Nowy Duster 2018: w 100% zmieniony design nadwozia
    Wszystkie zewnętrzne elementy zostały przeprojektowane i zyskały bardziej wyraziste kształty, które podkreślają siłę charakteru auta. Wnętrze Nowego Dustera oferuje wyższy poziom komfortu bez kompromisów. Zdecydowanie ...