Mitsubishi colt- jaka instalacja?

mitsubishi colt- jaka instalacja?

13 Kwi 2009, 10:41

witam, otoz zaproponowano mi mi instalacje z brc za okolo 1600zl, znajomy "mechanik" odradzil wogle do tego auta instalacje w warsztacie zachwalali znowu
i mam problem bo duzo jezdze a jak przycisne to spalanie i ponad 15 wychodzi :/ a znow nie chce potem zeby sie auto sypalo przez instalacje
silnik 1,6 90km, '99
kingway
Nowicjusz

Re: mitsubishi colt- jaka instalacja?

13 Kwi 2009, 13:30

Jest to silnik z przepływomierzem. Ja bym proponował ci jeśli żeczywiście dużo jeździsz zamontować sekwencję. Na instalacji stag 4 z reduktorem tomasetto i listwą valtec to auto bedzie smigać bez problemu i nie jest to na tyle wiekszy koszt by mie zainwestować.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Peugeot 3008DKR Maxi – dane techniczne Peugeot 3008DKR Maxi – dane techniczne
    Peugeot 3008DKR Maxi został zaprojektowany do jazdy na czas po drogach o nawierzchni miękkiej, wydmach oraz bezdrożach i jest przygotowany na najtrudniejsze warunki, spotykane na trasach rajdów terenowych całego świata. ...
    Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą
    Fiat 500C by Gucci otrzymał nagrodę "Najlepszy mały kabriolet roku" w konkursie "Topless in Miami" zorganizowanym w czerwcu b.r. przez Southern Automotive Media Association (SAMA) − działające w USA stowarzyszenie dziennikarzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył