Mitsubishi L200

06 Wrz 2009, 10:49

Tak. Moja dziewczyna bardzo lubi ten rodzaj zabawy... Quadem tez ze mna jezdziła:) Tylko zawsze przyjezdzalismy mokrzy i w błocie a mi chodzi zeby wrócic w miare suchym. I moze dlatego to kocham ale w zimie nie bedzie tak fajnie na quadzie(mróz). Miałem Honda Foreman 450cc dobrze sie sprawował. Ale teraz czas na lepszy efekt i moze kogos jeszcze mozna wziasc ze soba:) Przejechac sie kilka razy w tygodniu. Rozrywka. To ma byc auto na mój urlop w Polsce. Jak bede zagranica to bedzie go docierac moja siostra jezdzac do szkoły lub gdzes indziej.
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

06 Wrz 2009, 10:59

jeżeli ma to być tanie, niewygodne, radzące sobie w terenie i spartańskie to suzuki samurai :mrgreen:

a ile masz na to kasy ogólnie ?
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

06 Wrz 2009, 11:02

max 45 tys wiecej nie moge... budżet nie pozwala:)
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

06 Wrz 2009, 11:05

czyli owy samurai za jakies kilka tyś jest złym rozwiazaniem :mrgreen: ?
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

06 Wrz 2009, 11:11

nie wolno jeździć po lasach bez specjalnego zezwolenia.

kup vitarę, pajero II albo inne podobne auto, będziesz zadowolony zarówno Ty jak i Twoja siostra :wink:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

06 Wrz 2009, 11:12

no raczej... Napisze co chce miec, ok?:) W aucie musi byc: diesel >2,5, wyciągarka, manualna skrzynia biegów, klima, niezawodne aby nie dokładac do niego, wysoki, zeby szedł po wszystkim (nie koniecznie czołg:))), nie musi miec sporego bagaznika bo nie potrzebuje, miejsca na min 4 osoby i to chyba tak ogólnie wszystko co bym chciał. Jezdziłem tym L200 po polach w Szwecji i naprawde było fajne bagno po ciągnikach i nie moge powiedziec ze miał problem... Zawsze przejcechał a szef miał nowego Land Rovera i chyba ze trzy razy na tym samym błocie musielismy go ciągnąc ciągnikiem. L200 nigdy...
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

06 Wrz 2009, 11:15

diesla 2,5 ma pajero discovery... i coś tam zapewne jeszcze....

ps,dodałem wypowiedź do tematu o opnach, jak będziesz miał czas i chęci to możesz looknąć potem Karson :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

06 Wrz 2009, 11:19

Wiem ze nie wolno ale po takich drogach gdzie jezdza ciągniki lesne chyba nikt nie zabroni bo ani nie niszcze podłoża lesnego ani zadnych szkód nie robie. Piaskownie tymbardziej, tak samo jak i drogi na polach uprawnych gdzie błota i kolein jest multum. Tam mi nikt nie powie ze nie wolno bo nie niszcze czegos co nie jest zniszczone. A jezeli beda jakies utrudnienia to pojade tam gdzie mi wolno:D:D:D jakos to bedzie. Narazie to musze auto kupic:) Jezdziłem quadem i czesto spotykalem ludzi w lesie ale nikt mnie nie zatrzymał i zabronił. Jazd po prostym podłożu bez dziur to nie frajda dla mnie... jade zawsze tam gdzie juz dziury są)

[ Dodano: Nie Wrz 06, 2009 12:20 ]
ok popatrze
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

06 Wrz 2009, 11:46

szynalek170 napisał(a):To raczej powinien byc samochód w teren a nie do przewozenia towaru. Tylko dla zabawy. Jak sie sprawuje w terenie? Nie jest za długi? NIe wiesza sie? A silnik? 2,5 tdi tam jest chyba tylko 100KM da rade?

jeśli chcesz hardmadafaka zawodnika to motaj samuraja (ale musisz mieć dobrego kręgaża i dentyste :wink: ), jeśli chcesz przy okazji polansować to Wrangler :mrgreen:

a jeśli podoba Ci się mitsu to pajerko IIgen. z tym silniczkiem będzie dobre :wink:
co prawda trzeba dopiero zrobić z niego terenówke ale za to bardzo wygodnie będziesz podróżował po asfalcie :wink:
baze kupisz juz za jakieś 14-16 tysi (warto poszukać ze skrzynią super select) do tego lna początek pożądne opony i uczyć się jeździć :cool:
zaznaczamy że jazda po eśje jest niedozwolona i karana :evil: :mrgreen:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

06 Wrz 2009, 11:52

pocieszny napisał(a):zaznaczamy że jazda po eśje jest niedozwolona i karana

a co to jest ta eśja :roll:
:mrgreen:
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

06 Wrz 2009, 11:59

fourup napisał(a):a co to jest ta eśja :roll:
:mrgreen:
to takie miejsce gdzie rosną drzewa jest ono ostoją żyjącego na wolności ptactwa i zwierzyny (w tym łownej) :mrgreen: obfitujące w wiele ciekawych miejscówek do jazdy :mrgreen:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)