Mitsubishi L200

05 Wrz 2009, 23:16

Witam.
W najbliższym czasie chce sobie kupic Mtsubishi L200 2,5 TDI (1998-2004). Napiszecie co sądzicie o tym samochodzie nie wiem czy dobrze robie... A jezeli wiecie jaki byłby najlepszy do 45 tys zł to piszcie
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

05 Wrz 2009, 23:26

ostatnio holowaliśmy naszą rajdówkę (2300kg) takim L200 i... jako holownik autko sprawdza się super. układ kierowniczy prezycyjny, niestety miejsca dla siedzących z tyłu b.mało, siedzenia są trochę niewygodne (ale to może wina mojego wzrostu - ponad 180cm :wink: _
jedź do serwisu i przejedź się L200, może Tobie podpasuje..
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

05 Wrz 2009, 23:31

Kilka lat temu pracowałem u rolnika w Szwecji miał takie samo. Jezdziłem nim czasami i musze powiedziec ze spoko sie nim jedzie. Nie uwierzycie ale pewnego razu którys z pracowników zostawił ciągnik Lamborghini z kombajnem do ziemniaków na polu i nie wyłaczył masy. Na drugi dzien aku padł. Szef przyjechał i tym samochodem za pomocą liny odpalił ciągnik na zaciąg :razz: jakby mi ktos to powiedział to bym nie uwierzył ale sam to widziałem....
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

05 Wrz 2009, 23:41

ja się wcześniej interesowałem każdą terenówka, w tym i L200 w mojej ocenie było wszystko cacy tylko jeżeli chodzi o wyprawówkę dokuczliwa była oddzielna paka i kabina. Jeżeli chodzi ci o przewożenie towarów to jak najbardziej polecam, ale jeżeli ma być to wersja bardziej cywilizowana to polecam pajero sport, czyli l200 przerobine na całkeim fajny dupowóz.
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

05 Wrz 2009, 23:53

jako fakturowóz TAK, jako auto na co dzień hmm trzeba lubić pickupy :mrgreen:
ogólnie jako wół roboczy albo odliczacz VAT-u bardzo poręczny zwłaszcza w automacie z SS.
ale jako jedyne auto to trzeba być zapaleńcem albo sadomasochistą :wink:
z wad auta na co dzień:
mało miejsca w środku (jak na terenówke), osobny bagażnik (liczymy że uda nam się kupić z zabudową paki i wogóle mamy bagażnik), długość, mułkowatość, łatwość zabrania wszystkiego z paki (chyba że mamy wysokiej klasy hardtop a to cena z kosmosu)

z plusów ;) ładowność, ładowność, ładowność hmm no i chyba jeszcze ładowność :mrgreen:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

06 Wrz 2009, 00:08

motor ma fajny, jak się przyciśnie to rakieta jest :mrgreen:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dlaczego warto zainwestować w tuning samochodu?
    Zainwestowanie w tuning samochodu może mieć wiele korzyści i może być ciekawym doświadczeniem dla miłośników motoryzacji. Poniżej przedstawiam kilka argumentów, dlaczego warto zainwestować w tuning samochodu: ...

06 Wrz 2009, 00:10

Karson napisał(a):motor ma fajny, jak się przyciśnie to rakieta jest :mrgreen:
wymieniałęś w nim rozrząd :?: :mrgreen:
to już nie to panie, kółeczka zębate i bezobsługowe motory odchodzą w zapomnienie :mrgreen: teraz tylko moc moc i moc sie liczy :mrgreen:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

06 Wrz 2009, 00:21

co do rakiet to dziś zamknąłem licznik w tojce :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

06 Wrz 2009, 00:24

Wezyrro napisał(a):co do rakiet to dziś zamknąłem licznik w tojce :mrgreen:
w skrzynce z narzędziami :?: :mrgreen:
ewentualnie spinaker musiał być potężny :wink:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

06 Wrz 2009, 00:31

no stary powaga na liczniku jest 180 km i tyle bylo jak dziś nią wracalismy do domu :mrgreen:
no może było 170 ale z wyraźnym zapsem mocy :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

06 Wrz 2009, 10:19

To raczej powinien byc samochód w teren a nie do przewozenia towaru. Tylko dla zabawy. Jak sie sprawuje w terenie? Nie jest za długi? NIe wiesza sie? A silnik? 2,5 tdi tam jest chyba tylko 100KM da rade?
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

06 Wrz 2009, 10:31

ale w jaki teren??, turystyka off-roadowa czy jakies poważne motanie itp?
generalnie ja nie kupowałbym i tak pickupa do zabaw bo jest wg mnie nie praktyczny :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

06 Wrz 2009, 10:33

aaaaa... widzisz... ja pisałem o nówce sztuce prosto z salonu :lol: starszy l200 też jest ok ale tylko jako wół roboczy, czyli typowy pickup do pracy. do codziennej jazdy zbyt niewygodny. do terenu... hmm... na szutry i turystyczną jazdę tak, w prawdziwe błoto się nie nadaje ze względu na wielki kąt rampowy i kąt zejścia. za długie to auto jest żeby upalać nim ekstremalnie :wink:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

06 Wrz 2009, 10:37

Mieszkam w małej miejscowosci i koło mnie jest bardzo duzo lasów i pól uprawnych. Zaraziłem sie tym sportem, wtedy jak pojezdziłem sobie quadem po lasach. Uwielbiam bagna, koleiny, mokradła, piaskownice i małe rowy. Jest tego u mnie duzo w lasach. Obecnie mieszkam zagranica ale na Świeta chce przyjechac do domu i pojezdzic. Quad za mały, tez frajde daje nie powiem ale... lepsze auto.

[ Dodano: Nie Wrz 06, 2009 11:42 ]
Tak myslałem ze bedzie za długi. Pewnie bedzie sie wieszał na jakichs wąskich rowach. I to jest problem... Wczesniej kolega pisał ze Pajero sport jest dobre. Oglądałem na allegro. Fajne z wyglądu ale czy bedzie jechał jak mu bede kazał... Szkoda ze L200 nie nadaje sie.
szynalek170
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Lubaczów

06 Wrz 2009, 10:42

czyli będziesz jeździł sobie rekreacyjnie czy jak ? bo jak tak to zainwestuj w coś taniego i małego, zwrotnego i będzie to taka forma zabawki jak quad :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław