Mitsubishi Pajero 2,5tdi

19 Sie 2007, 12:37

Witam!
Mam zamiar kupić Mitsubishi Pajero 2,5tdi za 13 - 15 tyś. Co o nim sądzicie i na co trzeba zwrócić uwagę przy jego zakupie (no wiecie czy nie jest zarżnięty, jak sprawdzić 4x4, co najczęściej siada itp)
To moja pierwsza terenówka. Będzie ną jeździła, na codzień moja młoda,
a w weekendy ja w teren. (w przyszłości w teren chce kupić Uaz-a ale to później).
(w teren - znaczy nie wiem w jakim błocie bede sie paplał, od czegoś trzeba zacząć, ale chcę wiedzieć co Pajero może i czy warto go kupować )

Pozdrawki i dzieki za odpowiedzi :D
Vivaldi77 8)
Do zobaczenia na drodze lub usłyszenia na CB
vivaldi77
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Miejscowość: Wrocław

22 Sie 2007, 23:42

Powiem tak rózne opinie słyszałem ale mam 2.5TD i mieszkam w bieszczadach gdzie naprawde mozna pobujac tym autem i naprawde dobrze sobie radzi. silniczek ma juz 280 tys ale pracuje jak zegareczek ze skrzynia kiedys byly problemy cos z synchronizatorami ale juz jest miodzio naprawde wszedzie sie nim wydrapie ma dobre opony w teren i bomba naprawde polecam dobry wybór.
Jesli jestes zainteresowany to pisz bo aktualnie chce go sprzedac jest to rocznik 96 wersja krotka na alusach idealny wyglad. a chcetnie kupie jakiegos uaza bo na polowanie pajero nei bardzo sie nadaja za dobre trochce szkoda do lasu :)
salatinho6
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wörthersee 2017 - doroczny zlot miłośników GTI
    Nad jeziorem Wörthersee w Austrii odbywa się co roku największy zlot samochodów Volkswagena w wersji GTI. W tym roku prawdopodobnie to niezwykłe święto odwiedzi około 200.000 fanów. Volkswagen przygotował ...