Mocny diesel za 20-23k zł

17 Cze 2010, 11:10

witam wszystkich
Po moim zasłuzonym vw vento przyszedł czas na zmiany. w grę wchodzi tylko diesel około 100-150 km cena do 22 tysięcy . wszystko tylko nie kombi
poszukuje diesla bo są to silniki dynamiczne i oszczędne
moje vento 1.9tdi miało kopa ładnego jak na te 110 km
150 koni to maksymalna moc wiecej nie potrzebuje
szukam czegos w miare młodego i dobrze wyposaxzonego
myslałem nad
audi a4 1.9 tdi 110km
seat leon arl 150 km
audi a6 1.9 tdi
bmw e46 2.0 diesel
ale rozwaze takze inne propozycje
kuraxan
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: elbląg

17 Cze 2010, 11:47

W tej cenie tylko Leon. Naprawdę świetne auto. Z wymienionych przez ciebie nie mialem okazji sie przejechac tylko e46. Leon bije je na głowę. Żwawy, ekonomiczny i przede wszystkim ta linia nadwozia.... Majstersztyk.


[link do oferty na Allegro wygasł]


edit:

Po chwili przyszedl mi do glowy jeszcze jeden pomysl. Moze synek twojego Venta, Bora?

Również bardzo fajny samochód, swietne zawieszenie. Mozesz sie zastanowic.

[link do oferty na Allegro wygasł]
Ostatnio edytowany przez mareczecki, 17 Cze 2010, 11:53, edytowano w sumie 1 raz
mareczecki
Nowicjusz
 
Posty: 38
Miejscowość: Białystok

17 Cze 2010, 11:52

mareczecki napisał(a):nie mialem okazji sie przejechac tylko e46. Leon bije je na głowę

Skoro nie miałes okazji jechać E46 to skąd wiesz, że auto co najmniej o klasę niższe bije je na głowę?
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

17 Cze 2010, 12:01

My mistake. Zle sformułowalem posta. Bije na głowę reszte, którymi mialem okazje jezdzic. A co do trójki. Sam kiedys bylem tym autem mocno zajarny. Mimo wszystko wydaje mi się, że w tej cenie dieselek e46 moze nie byc w takim stanie jak leon czy choćby bora. Prawdopodobnie przebieg będzie rzędu 400tys km, a nie jak pisza dealerzy ~180tys. Racja, inne tez mogą miec, jednak bardziej kojarzy mi sie z tym bmw. Kilka lat temu mógł budzic respekt na drogach. Dzisiaj zajmuje powoli miejsce e36.
mareczecki
Nowicjusz
 
Posty: 38
Miejscowość: Białystok

17 Cze 2010, 12:58

Leon, ale tylko w wersji sport, o wiele lepiej wyglądają niż te zwykłe [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Korczus
Początkujący
 
Posty: 97
Miejscowość: Leszno

17 Cze 2010, 13:05

E46 nawet nie ma co porównywać do Leona. Lepsze silniki, lepsze prowadzenie, wnętrze, wyciszenie, wyposażenie, no praktycznie wszystko lepsze.

Problem w tym że za 22 tysiaki możesz mieć problemy ze znalezieniem dobrego E46 (dużo jest "okazji", "igieł", "w stanie idealnym" itp), lepiej połasić się na Leona, bo gorszy Leon w dobrym stanie będzie i tak lepszy niż lepsze BMW z kiepskim stanie.
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Przyczepne opony i sprawne hamulce - samochód do driftu
    Żadnego auta driftingowego nie można nazwać profesjonalnym, jeśli nie jest wyposażone w dobre opony. A najlepsi drifterzy na ogumieniu nie oszczędzają. Na zawodach korzystają tylko z nowych opon i to nie byle jakich - najczęściej ...

17 Cze 2010, 14:41

A ja bym zaproponował alfe 156 jtd. Do wyboru silnik 1.9 i 2.4. W miare młode samochody, komfortowe i z dobrym wyposażeniem :mrgreen:
qbson
Początkujący
 
Posty: 58
Miejscowość: Gdańsk