Mój pierwszy samochód jaki? - sedan, rok powyżej 1997

16 Sty 2010, 12:04

barol91 napisał(a):http://otomoto.pl/fiat-siena-C11089739.html
tani w eksploatacji/spalanie,osiągi wystarczające do dynamicznej jazdy,silnik jak na tą pojemność b.dobre osiągi.


co ty chlopakowi polecasz na poczatek? o samochodach to ty sie chyba uczyles z "pani domu" , ktos tam mial racje ze nie sluchaj tych ludzi bo cie w klopoty wpedza

siena wpierdziela minimum 10 litrow na miescie bez wzgledu na silnik, ledwo jedzie, w zakrecie moze sie wywrocic a wole nie myslec co sie stanie w razie kolizji czolowej czy bocznej
halsky11
 

16 Sty 2010, 12:50

Przepraszam bardzo czy ty musisz krytykowac każdą moją wypowiedz??
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Sty 2010, 12:55

barol91, daj spokój dajesz fajne propozycje :wink:ale
halsky11, wszystkich krytykuje poprostu się nie zna a poucza innych :???:
życie jest tylko jedno
dawig
Aktywny
 
Posty: 263
Miejscowość: bytom

16 Sty 2010, 19:30

barol91 napisał(a):Przepraszam bardzo czy ty musisz krytykowac każdą moją wypowiedz??


z calym szacunkiem barol ale ty polecasz przewaznie jakies zlomy i zawyzasz ceny, juz nie raz ci to ktos udowadnial

[ Dodano: Sob Sty 16, 2010 19:41 ]
dawig napisał(a):barol91, daj spokój dajesz fajne propozycje :wink:ale
halsky11, wszystkich krytykuje poprostu się nie zna a poucza innych :???:


nie uwazam sie za wielkiego znawce, ale ludzie ktorzy tutaj pisza przewaznie G sie znaja na mechanice a kozacza ile wlezie, jeden lepszy od drugiego, zaloze sie ze moze 10% osob tutaj sie wypowiadajacych jest w stanie samodzielnie dokonac prostej naprawy, powielaja kocoboly zaslyszane od innych "fanow motoryzacji" czy chwala swoje ulubione marki ktore niestety przez o wiele wieksza liczbe osob zostaly uznane za zlomy, krytyka jest jak najbardziej wskazana jesli masz cos do powiedzenia a niestety wiele osob tutaj pisze oby pisac , ciezko mi stac obojetnie kiedy widze jak ludzie bez pojecia wprowadzaja innych w blad bo chcieli zaszpanowac jak to sie wielce znaja na samochodach
halsky11
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Odpowiednia prędkość - co to właściwie znczy?
    Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z winy kierujących. Wielu kierowców uznaje, że odpowiednia prędkość to taka, którą ...