Moje wrażenie z jazdy kiloma autami;)

08 Cze 2006, 13:36

vw golf 1.6 FSI-Z autem mam doczynienia od stycznia 2005,od tego momentu auto przejechało 60tys.Poza drognymi problemami z elektryką auto nie psuje się.Auto prowadzi się dobrze a silnik 1.6 FSI sprawie napędza samochód.Auto spala średnie ok.7-8l.Skrzynia pracuje prezycyjnie poza chaczącą czasami trójką.Auto wyposażone jest we wszystko co niezbędne w samochodzie czyli klimatyzacje abs esp el.szyb radio z cd i 6 poduszek powietrznych.
Skoda SuperB 2.8-Wyposażenie auto jest kompletne,właściwie ma wszystko co można wsadzić do superba(nawigacja,automat fotel kierwocy z masażem).Silnik pracuje praktycznie bezszelestnie.Automat zmienia biegi bez szarpnięć.Na tylniej kanapie jest bardzo dużo miejsca.
Vw caddy 1.9 TDI-Auto w dość ciekawej specyfikacji.Jest to wersja life czyli z pełnym wyposażeniem(ABS ESP 6 PODUSZEK).Po mimo wyskokiej ceny auta(80tys zł)auto ma wiele wad np:radio z cd ma tylko dwa głośniki,wykończenie kończy się za przednimi fotelami,potem tylko goła blacha.Dużym plusem auta jest silnik 1.9 TDI o mocy 105 koni,pracuje cicho jest dynamiczny i mało pali(średnio ok.5l).
CDN:)
golfgti
Nowicjusz
 
Posty: 1

01 Cze 2007, 19:43

golfgti napisał(a):vw golf 1.6 FSI-Z autem mam doczynienia od stycznia 2005,od tego momentu auto przejechało 60tys.Poza drognymi problemami z elektryką auto nie psuje się.Auto prowadzi się dobrze a silnik 1.6 FSI sprawie napędza samochód.Auto spala średnie ok.7-8l.Skrzynia pracuje prezycyjnie poza chaczącą czasami trójką.Auto wyposażone jest we wszystko co niezbędne w samochodzie czyli klimatyzacje abs esp el.szyb radio z cd i 6 poduszek powietrznych.
Skoda SuperB 2.8-Wyposażenie auto jest kompletne,właściwie ma wszystko co można wsadzić do superba(nawigacja,automat fotel kierwocy z masażem).Silnik pracuje praktycznie bezszelestnie.Automat zmienia biegi bez szarpnięć.Na tylniej kanapie jest bardzo dużo miejsca.
Vw caddy 1.9 TDI-Auto w dość ciekawej specyfikacji.Jest to wersja life czyli z pełnym wyposażeniem(ABS ESP 6 PODUSZEK).Po mimo wyskokiej ceny auta(80tys zł)auto ma wiele wad np:radio z cd ma tylko dwa głośniki,wykończenie kończy się za przednimi fotelami,potem tylko goła blacha.Dużym plusem auta jest silnik 1.9 TDI o mocy 105 koni,pracuje cicho jest dynamiczny i mało pali(średnio ok.5l).
CDN:)
Co my mamy ci odpowiedzieć?
adrianvice
Nowicjusz
 
Posty: 42
Miejscowość: Sandomierz

01 Cze 2007, 20:46

Taaak no to gratuluje jazdą takimi samochodami ale jeździlem lepszymi .... Tylko nie wiem o co Ci w tym teamcie chodzi.Mam ci opisać moje wrażenia?Czy poprostu pogratulować jak ja to zrobiłem ,że jezdziłeś takimi autkami :D
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

01 Cze 2007, 22:47

golfgti napisał(a):vw golf 1.6 FSI-Z autem mam doczynienia od stycznia 2005,od tego momentu auto przejechało 60tys.Poza drognymi problemami z elektryką auto nie psuje się.Auto prowadzi się dobrze a silnik 1.6 FSI sprawie napędza samochód.Auto spala średnie ok.7-8l.Skrzynia pracuje prezycyjnie poza chaczącą czasami trójką.Auto wyposażone jest we wszystko co niezbędne w samochodzie czyli klimatyzacje abs esp el.szyb radio z cd i 6 poduszek powietrznych.
Skoda SuperB 2.8-Wyposażenie auto jest kompletne,właściwie ma wszystko co można wsadzić do superba(nawigacja,automat fotel kierwocy z masażem).Silnik pracuje praktycznie bezszelestnie.Automat zmienia biegi bez szarpnięć.Na tylniej kanapie jest bardzo dużo miejsca.
Vw caddy 1.9 TDI-Auto w dość ciekawej specyfikacji.Jest to wersja life czyli z pełnym wyposażeniem(ABS ESP 6 PODUSZEK).Po mimo wyskokiej ceny auta(80tys zł)auto ma wiele wad np:radio z cd ma tylko dwa głośniki,wykończenie kończy się za przednimi fotelami,potem tylko goła blacha.Dużym plusem auta jest silnik 1.9 TDI o mocy 105 koni,pracuje cicho jest dynamiczny i mało pali(średnio ok.5l).
CDN:)


Może byś sprecyzował bardziej swoje odpowiedzi i umieścił w dziale który właśnie to takich celów jest stworzony? nasze-samochody-testy-opinie-przerobki-vf39.htm
Zakładając dla każdego auta nowy temat tak żeby użytkownicy zainteresowani mogli komentować określone auto.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

02 Cze 2007, 13:44

Gratuluje ale mnie to nie obchodzi :p
Daroo
Początkujący
 
Posty: 165
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczne auta służbowe
    Światowa Organizacja Zdrowia WHO szacuje, że około 30% wypadków drogowych na świecie powiązanych jest z pracą. Dodatkowo Bank Światowy, przygotowując rekomendacje dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, ...