Musze dokupić kable do mojego alpine, mam SAFE na wyświetlaczu

Musze dokupić kable do mojego alpine, mam SAFE na wyświetlaczu

22 Lis 2015, 21:05

Witam, dziś kupiłem autko, Audi a3 8l, i niestety pochopnie postąpiłem z wyjęciem fabrycznego auta, okazało sie że musze dokupić kable do mojego alpine, a fabryczne radio nie działa, pisze cały czas "safe" ponoć musze podać kod lecz go nie znam ani gościu od którego auto kupiłem, czy można coś zrobić?
xxxkysiuxxx
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 12 2014
Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: Audi
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Musze dokupić kable do mojego alpine, mam SAFE na wyświetlaczu

16 Gru 2015, 15:04

xxxkysiuxxx napisał(a): okazało sie że musze dokupić kable do mojego alpine
Musisz kupić tylko przejściówkę. Na pewno znajdziesz gotową tylko do podłączenia.

Co do oryginalnego radyjka to chyba tylko rozkodowanie zostaje skoro nie masz pinu. Zapytaj w tym temacie masz-problem-z-kodem-do-radia-to-pisz-vt26095.htm
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3298
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja
    17 czerwca na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbyła się impreza XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012. Dla gości którzy jak co roku licznie odwiedzali tegoroczny Piknik przygotowano wiele atrakcji i konkursów można było ...
    Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii
    Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie miała miejsce światowa premiera wysoce wyczynowej wersji Astry GTC, czyli nowej Astry OPC. Benzynowy silnik modelu OPC z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem, ...

•  
    • Trish Angel (Patrycja) i Nika, dziewczyny
      BMW M3 group A racing version - 1989, 2
      ISUZU D-MAX
      Rock Star - Monster Truck, tył i zawieszenie