Myjka parowa wasze opinie

10 Kwi 2017, 10:44

Witajcie! Powiedzcie czy macie jakieś sprawdzone sposoby na mycie trudno dostępnych miejsc jeśli chodzi o mycie auta bo w myjniach nie wszedzie maja taki sprzet żeby mozna było czyścic tam gdzie jest elektronika ? Potrzebuję czegos taniego w utrzymaniu by dało radę w trudno dstępnych miejscach. znajomy polecił mi myjkę parową kupił sobie takie urządzenie do firmy i mowi że jest mega zadowolony klienci także bo zwiększył zakres usług , korzystaliście z czegos takiego ? Co sądzicie ?
kuto21
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: Skoda fabia

11 Kwi 2017, 13:43

Do plastików raczej odpada, w ten weekend uszkodziłem plastikową część fotela :/
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

25 Kwi 2017, 15:36

do czyszczenia plastików to ja używam K2 Omega. Zależy mi żeby wnętrze dobrze wyglądało więc nie decyduje się na nic niesprawdzonego.
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyjazdy weekendowe - bezpieczne piątkowe podróże
    Piątek kojarzy się z początkiem weekendu, odpoczynkiem po intensywnej pracy i wyjazdami. Tymczasem piątkowe popołudnie na drogach to najbardziej niebezpieczny czas w całym tygodniu. Aby zapobiegać wypadkom, kierowcy nie mogą ...
    Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować?
    Rodzinna wyprawa na narty może okazać się wspaniałą przygodą. Im więcej śniegu, im nowocześniejsze wyciągi i piękniejsza okolica – tym więcej wspaniałych wspomnień z takiego wyjazdu. By móc jednak korzystać z ...