Najtansze OC

15 Lut 2010, 23:28

Ja stwierdziłem że to bez różnicy bo i tak pakiet oc+ac w PZU wychodzi taniej... nie uważacie tak ?
griff
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 109
Miejscowość: Warszawa

16 Lut 2010, 08:16

ja tak nie uważam, jeżeli Ty jesteś tego zdania, to fajnie gdybyś dał jakieś porównanie, przykład, bo Twoje zdanie twierdzące tylko wprowadza niepotrzebne zdezorientowanie ;P
ribeiro
Początkujący
 
Posty: 64
Miejscowość: zewsząd

16 Lut 2010, 12:05

OC nieważne gdzie ważne żeby było tanio, ale AC to tylko PZU nie ma problemu z wypłata jak za mało wyplaca to sie odwołujesz i zawsze cos dołożą pzu najpewniejsza firma
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

24 Lut 2010, 14:38

A właśnie jak ktoś w nas walnie i nie ma OC to OC jest wypłacane z naszego jeżeli je mamy ?
griff
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 109
Miejscowość: Warszawa

25 Lut 2010, 10:36

jezeli ten co w Ciebie uderzy nie ma OC musi z wlasnej kieszenie pokryc koszty naprawy jezeli nie wyraza checi to kierujesz sprawe do sądu gosc nie dosc ze dostaje kare za brak OC(kilka tys zl) to musi naprwic szkode i jest obarczony kosztami sprawy. z Twojego OC nie moze byc tobie wyplacona gotowka za czyjas szkode
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

27 Lut 2010, 14:11

Ubezpieczenie oc jest tak samo ważne jak jakiś plan na życie u któregoś z ubezpieczycieli...

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 14:17 ]
Masz trochę racji niestety prawda jest brutalna ale nikt się nie martwi obcym który w nas uderzy na drodze okrutna rzeczywistość trzeba też pamiętać o jakimś ubezpieczeniu dla siebie bo różnie to bywa.
griff
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 109
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla
    Dzięki licznym poprawkom w konstrukcji wewnętrznej i mechanizmach dźwigni druga generacja pięcio- i sześciobiegowych skrzyń Opla w porównaniu z konkurencją uzyskała doskonałe wyniki w zakresie jakości zmiany biegów. ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

28 Kwi 2010, 11:04

Słusznie, że OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, bo w innym razie bardzo ciężko byłoby nam dochodzić swoich racji, a właściwie odszkodowania od sprawcy wypadku. Trzeba jednak tego pilnować, bo za brak OC grożą nam surowe kary pieniężne.
grzeg1968
Początkujący
 
Posty: 81
Miejscowość: Warszawa

29 Kwi 2010, 23:08

Ubezpieczenia ubezpieczeniami , ale warto też zwrócić uwage na te produkty poboczne jak chociażby karta pomoc, które ułatwiają życie, szczególnie na polskich drogach.
kingiko
Początkujący
 
Posty: 96
Miejscowość: warszawa

30 Kwi 2010, 07:29

kingiko napisał(a):Ubezpieczenia ubezpieczeniami , ale warto też zwrócić uwage na te produkty poboczne jak chociażby karta pomoc, które ułatwiają życie, szczególnie na polskich drogach.


O co dokładnie chodzi z tą kartą pomoc? Pakiet usług?
grzeg1968
Początkujący
 
Posty: 81
Miejscowość: Warszawa

07 Maj 2010, 14:03

Najtańsze ubezpieczenie polisa OC AC na rynku jakie znalazłem to AXA Direct. Jak mi przyszło z PZU 1350zł do zapłaty za OC z 5% zniżką, to mnie krew zalała, kiedy rok wcześniej płaciłem 1340!! Od razu zrezygnowałem z tej ubezpieczalni i zaczęłem szukać czegoś tańszego. No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia ; 550zł. za rok!! Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii ; 650zł. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika. Moim zdaniem OC byle najtańsze, bo pieniędzy w razie stłuczki i tak ze swojej nie dotanę. więc g... mnie obchodzi reszta. Wszystko załatwiłem nie wychodząc z domu, wpisałem tylko dane na stronie Axa (można też telefonicznie) i po kilku dniach przyszły papiery. Z AC nie korzystam, ale w przyszlym roku wezmę bo naprawdę razem z OC to tanio w porównaniu do konkurencji. Można też powołać się na czyjś numer polisy, wtedy przy OC jest 50zł zniżki, a przy AC- 100zł. Ja o tym nie wiedziałem przy zakupie polisy niestety.

PS. Jeżeli ktoś nie ma znajomego w AXA mogę podać mój numer polisy - BA1211932/09
newsky
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Słupsk

12 Maj 2010, 08:02

grzeg1968 napisał(a):
kingiko napisał(a):Ubezpieczenia ubezpieczeniami , ale warto też zwrócić uwage na te produkty poboczne jak chociażby karta pomoc, które ułatwiają życie, szczególnie na polskich drogach.


O co dokładnie chodzi z tą kartą pomoc? Pakiet usług?

No pomoc drogową masz zapewnioną, zmianę koła, holowanie na przykład, albo nawet dowóz paliwa i usługi medyczne. Słyszałam tez, że noclegi załatwiają za darmo jak gdzieś w trasie staniesz.
gabii
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: Podlaskie

24 Cze 2010, 11:09

Spory zakres pomocy, zresztą w ofercie PZU jest więcej ciekawych opcji jak Minicasco czy Auto Szyba.
kingiko
Początkujący
 
Posty: 96
Miejscowość: warszawa

28 Cze 2010, 16:21

Zgadzam się z przedmówcą wachlarz usług mają naprawdę duży i jest w czym wybierać.
griff
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 109
Miejscowość: Warszawa

05 Lip 2010, 07:14

A wiecie co mi się najbardziej w PZU podoba? To, ze można sobie tak skonfigurować AC żeby płacić jak najmniej, albo wziąć tylko to co najpilniejsze :)
gabii
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: Podlaskie

26 Lip 2010, 21:59

To powinno być standardem, niestety nie jest, więc wybór ubezpieczyciela jest przez to łatwiejszy.
kingiko
Początkujący
 
Posty: 96
Miejscowość: warszawa