Najtansze OC

Re: najtansze OC

15 Lut 2010, 23:28

Ja stwierdziłem że to bez różnicy bo i tak pakiet oc+ac w PZU wychodzi taniej... nie uważacie tak ?
griff
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

16 Lut 2010, 08:16

ja tak nie uważam, jeżeli Ty jesteś tego zdania, to fajnie gdybyś dał jakieś porównanie, przykład, bo Twoje zdanie twierdzące tylko wprowadza niepotrzebne zdezorientowanie ;P
ribeiro
Początkujący

Miejscowość: zewsząd

16 Lut 2010, 12:05

OC nieważne gdzie ważne żeby było tanio, ale AC to tylko PZU nie ma problemu z wypłata jak za mało wyplaca to sie odwołujesz i zawsze cos dołożą pzu najpewniejsza firma
tower
tower
Początkujący

Miejscowość: kalisz

24 Lut 2010, 14:38

A właśnie jak ktoś w nas walnie i nie ma OC to OC jest wypłacane z naszego jeżeli je mamy ?
griff
Początkujący
Awatar użytkownika

25 Lut 2010, 10:36

jezeli ten co w Ciebie uderzy nie ma OC musi z wlasnej kieszenie pokryc koszty naprawy jezeli nie wyraza checi to kierujesz sprawe do sądu gosc nie dosc ze dostaje kare za brak OC(kilka tys zl) to musi naprwic szkode i jest obarczony kosztami sprawy. z Twojego OC nie moze byc tobie wyplacona gotowka za czyjas szkode
tower
tower
Początkujący

Miejscowość: kalisz

Re: Najtansze OC

27 Lut 2010, 14:11

Ubezpieczenie oc jest tak samo ważne jak jakiś plan na życie u któregoś z ubezpieczycieli...

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 14:17 ]
Masz trochę racji niestety prawda jest brutalna ale nikt się nie martwi obcym który w nas uderzy na drodze okrutna rzeczywistość trzeba też pamiętać o jakimś ubezpieczeniu dla siebie bo różnie to bywa.
griff
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...
    Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...

• Re: Najtansze OC

28 Kwi 2010, 11:04

Słusznie, że OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, bo w innym razie bardzo ciężko byłoby nam dochodzić swoich racji, a właściwie odszkodowania od sprawcy wypadku. Trzeba jednak tego pilnować, bo za brak OC grożą nam surowe kary pieniężne.
    grzeg1968
    Początkujący

29 Kwi 2010, 23:08

Ubezpieczenia ubezpieczeniami , ale warto też zwrócić uwage na te produkty poboczne jak chociażby karta pomoc, które ułatwiają życie, szczególnie na polskich drogach.
    kingiko
    Początkujący

Miejscowość: warszawa

30 Kwi 2010, 07:29

kingiko napisał(a):Ubezpieczenia ubezpieczeniami , ale warto też zwrócić uwage na te produkty poboczne jak chociażby karta pomoc, które ułatwiają życie, szczególnie na polskich drogach.

O co dokładnie chodzi z tą kartą pomoc? Pakiet usług?
    grzeg1968
    Początkujący

07 Maj 2010, 14:03

Najtańsze ubezpieczenie polisa OC AC na rynku jakie znalazłem to AXA Direct. Jak mi przyszło z PZU 1350zł do zapłaty za OC z 5% zniżką, to mnie krew zalała, kiedy rok wcześniej płaciłem 1340!! Od razu zrezygnowałem z tej ubezpieczalni i zaczęłem szukać czegoś tańszego. No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia ; 550zł. za rok!! Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii ; 650zł. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika. Moim zdaniem OC byle najtańsze, bo pieniędzy w razie stłuczki i tak ze swojej nie dotanę. więc g... mnie obchodzi reszta. Wszystko załatwiłem nie wychodząc z domu, wpisałem tylko dane na stronie Axa (można też telefonicznie) i po kilku dniach przyszły papiery. Z AC nie korzystam, ale w przyszlym roku wezmę bo naprawdę razem z OC to tanio w porównaniu do konkurencji. Można też powołać się na czyjś numer polisy, wtedy przy OC jest 50zł zniżki, a przy AC- 100zł. Ja o tym nie wiedziałem przy zakupie polisy niestety.

PS. Jeżeli ktoś nie ma znajomego w AXA mogę podać mój numer polisy - BA1211932/09
    newsky
    Nowicjusz

Miejscowość: Słupsk

12 Maj 2010, 08:02

grzeg1968 napisał(a):
    kingiko napisał(a):Ubezpieczenia ubezpieczeniami , ale warto też zwrócić uwage na te produkty poboczne jak chociażby karta pomoc, które ułatwiają życie, szczególnie na polskich drogach.

O co dokładnie chodzi z tą kartą pomoc? Pakiet usług?

No pomoc drogową masz zapewnioną, zmianę koła, holowanie na przykład, albo nawet dowóz paliwa i usługi medyczne. Słyszałam tez, że noclegi załatwiają za darmo jak gdzieś w trasie staniesz.
    gabii
    Nowicjusz

Miejscowość: Podlaskie

24 Cze 2010, 11:09

Spory zakres pomocy, zresztą w ofercie PZU jest więcej ciekawych opcji jak Minicasco czy Auto Szyba.
    kingiko
    Początkujący

28 Cze 2010, 16:21

Zgadzam się z przedmówcą wachlarz usług mają naprawdę duży i jest w czym wybierać.
    griff
    Początkujący
    Awatar użytkownika

05 Lip 2010, 07:14

A wiecie co mi się najbardziej w PZU podoba? To, ze można sobie tak skonfigurować AC żeby płacić jak najmniej, albo wziąć tylko to co najpilniejsze :)
    gabii
    Nowicjusz

Miejscowość: Podlaskie

26 Lip 2010, 21:59

To powinno być standardem, niestety nie jest, więc wybór ubezpieczyciela jest przez to łatwiejszy.
    kingiko
    Początkujący

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI
      GTP Light