Najtansze OC w Polsce

15 Lip 2008, 21:06

Nie zalezy mi na zadnych bajerach w OC, chce tylko, zeby bylo jak najtansze i zeby w razie stluczki ubezpieczalnia nie migala sie od wyplaty i nei bylo z nia zadnych problemow.
Na wspolwlasciciela chce wziac wujka i kiedy spowoduje wypadek nie chce, aby polecieli mu po znizkach - czy mozna tak zrobic? (slyszalem, ze jest jakies ubezpieczenie wyzsze o 30 zlotych, ktore dopuszcza jedna mala stluczke w roku) czy wtedy wujek placilby wiecej?
Belele
Nowicjusz
 
Posty: 31

16 Lip 2008, 17:11

Składka ubezpieczenia OC jest naliczana od rejonu,w którym jest zarejestrowany samochód,od wieku kierowcy,od ilości lat posiadania prawa jazdy.Tak więc w różnych rejonach kraju,cena będzie inna.Musisz poprostu podzwonić i popytać.Co do współwłaściciela,to ubezpieczalnie równiez patrzą na to,kto nim jest.Ale jak ktoś pojedzie tym samochodem i spowoduje wypadek lub kolizję i będzie to jego wina(nie ważne czy wyjek czy ty,czy nawet szwager lub dziadek),to zniżki i tak polecą wam obu,ponieważ ubezpieczenie nie jest na was,tylko na samochód.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

22 Lip 2008, 13:06

Jeden z najtańszych ubezpieczycieli To MTU - Moje towarzystwo ubezpieczeniowe, jednak nie polecam nikomu, bo przez pół roku będziecie jeździć z płachtą kilku kartek papieru, zanim dostaniecie właściwą, małą polise.
Rumpel
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 21

28 Lip 2008, 22:36

Ja mam Allianz, najtansze, co znalazlam (z NNW czy jakos tak, w pakiecie OC masz MINI Car Assistance), nawet w MTU troche drozej ta sama opcja kosztowala, no minimalnie drozej, ale ponoc Allianz bardziej solidny jest, nie wiem 8)
Ukraina ridna maty, ne vkradesh ne budesh maty!
kevadra
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Warszawa

19 Mar 2011, 17:07

Ja polecam ubezpieczenie OC i AC w AXA.
Obliczałam składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i tam wyszło najtaniej.

Wystarczy wejść na stronę, gdzie możesz obliczyć swoją składkę: https://www.axadirec...uote/index.aspx
Ostatnio edytowany przez nika123, 20 Mar 2011, 22:49, edytowano w sumie 1 raz
nika123
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa

19 Mar 2011, 18:32

nika123 ameryki nie odkryłeś z tą stroną.
a jak zadzwonisz pogadasz to cena robi się inna.
ryba1977
ryba1977
Aktywny
 
Posty: 320
Miejscowość: poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jakie silniki wybierają Europejczycy?
    Analitycy sygnalizują, że październik 2017 r. był momentem przełomowym pod względem wybieranego przez kierowców rodzaju paliwa. W ciągu tego miesiąca zarejestrowano ponad 619 tys. pojazdów z silnikami benzynowymi, ...

23 Mar 2011, 12:45

proponuję skorzystać z porównywarki i zobaczyć oferty kilkunastu firm za jednym zamachem.
http://ipolisa.pl/partner/1406/standalone/

dodatkowo sprawdzając cenę w AXA możesz użyć kodu BC/2245516/00 będziesz mieć niższą cenę.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
Ostatnio edytowany przez DariuszSawicki, 23 Mar 2011, 23:56, edytowano w sumie 1 raz
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz
 
Posty: 1029
Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam