Zakup samochodu który ma dwóch właścicieli i był wzięty na k

17 Mar 2011, 19:59

Witam.
Zakup samochodu który ma dwóch właścicieli i który był wzięty na kredyt mam okazje kupić aut w dobrym stanie tylko samochód był wzięty na kredyt i do spłaty została pewna suma pieniędzy i ja za tą sumę chciał bym kupić auto porostu bym wpłacił tą kwotę do banku i sprawa załatwiona czy czekają mnie jakieś niespodzianki ?
rumek19.88
Nowicjusz
 
Posty: 36
Miejscowość: wawa

17 Mar 2011, 20:51

coś napewno w stylu przepisania kredytu na Ciebie ale to zależy jak się dogadasz z właścicielem.jak będą musieli kredyt przepisać to napewno sprawdza twoja zdolność kredytową.niespodzianki bynajmniej te nie przyjemne-brak.
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany
 
Posty: 981
Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

23 Mar 2011, 13:04

Jeżeli Ty spłacisz kredyt to musisz potem od tych co Ci sprzedają dostać dokumenty z banku, że kredyt jest spłacony. Szczególnie wtedy gdy bank jest wpisany w dowodzie rejestracyjnym.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz
 
Posty: 1029
Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zima za kierownicą - jak się do niej przygotować?
    Do początku kalendarzowej zimy pozostało jeszcze kilka dni, ale już teraz zdarzają się mroźne, a nawet śnieżne dni. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie do jazdy w trudnych warunkach. Na co powinien zwrócić ...