Nakładka na maskę albo jakaś listwa ?

08 Paź 2009, 14:48

Witam mam problem gdyż mam Fiata Bravo i mam odpsyrki i pęknięcia na początku maski i chciałbym to zaktyć jakąś listwą albo nakładką na maskę i nie mogę znaleść nigdzie takich nakładek a może ma ktoś jakiś inny pomysł ? Za wszystkie sygestie Dziękuje
slig2
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: Polska

15 Paź 2009, 16:39

Podam ci na PW nazwę firmy .
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

18 Paź 2009, 12:40

Listwy,czy nakladki na masce wygladaja bardzo chamsko i szpeca niesamowicie samochow.
Proponuje naklejenie przezroczystej folii specjalnej do tych celow,ktorej wogole nie widac a jej aplikacja jest taka sama jak w przypadku przyciemniania szyb follia.Nakleja ja sie w miejscach szczegolnie narazonych na odpryski tj.: lusterka,progi,przednie zderzaki, tylne zderzaki w kombi.
seeb
Nowicjusz
 
Posty: 38

19 Paź 2009, 10:52

seeb napisał(a):Listwy,czy nakladki na masce wygladaja bardzo chamsko i szpeca niesamowicie samochow.
Proponuje naklejenie przezroczystej folii specjalnej do tych celow,ktorej wogole nie widac a jej aplikacja jest taka sama jak w przypadku przyciemniania szyb follia.Nakleja ja sie w miejscach szczegolnie narazonych na odpryski tj.: lusterka,progi,przednie zderzaki, tylne zderzaki w kombi.



Radzę czytać dokładnie i ze zrozumieniem moją wypowiedź, to nie może być żadna folia bo mam popękany lakier i to właśnie brzydko wygląda i muszę to czymś przykryć żebym nie musiał malować całego elementu i żeby nie było tego widać ...
slig2
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: Polska

20 Paź 2009, 19:02

Slig mam dla ciebie istną bombę,w Inter-Marche kupisz sobie aluminiowe listwy jakie będziesz chciał,aluminium lekko zmatowiałe,ceny porażająco niskie :!: Jedną stronę lekko sobie zmatowisz ściernym(przyczepność)pokryjesz bezbarwnym silikonem,miejsce na karoserii odtłuścisz benzyną ekstrakcyjną .Listwy kosztują od 8do kilkunastu złotych,rewelka sam jestem zaskoczony.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę
    Nissan i Ministry of Sound zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy mobilny system audio na świecie. 2 egzemplarze Nissanów Juke Box zapewnią nagłośnienie podczas imprezy w warszawskim klubie "Basen ...