Naprawa pompy wtryskowej

Naprawa pompy wtryskowej

25 Sie 2015, 13:59

Witam forumowiczów,

Chciałbym się dowiedzieć, czy naprawa pompy wtryskowej oznacza dla mnie konieczność naprawy wtryskiwaczy? Kontaktowałem się z lokalnym mechanikiem w tej sprawie który wskazał, że istnieje prawdopodobieństwo przepuszczenia przez pompę opiłków, które trafiły do wtryskiwaczy.
Za samą regenerację pompy wiem że wołają około 2000 zł :(
PaganCLK
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 03 1988
Auto: Mercedes CLK 220 CDI
Paliwo: Diesel

Re: Naprawa pompy wtryskowej

02 Wrz 2015, 10:00

Nie zawsze jest to konieczność, ale jak rozbiorą pompę i będą opiłki to na pewno warto sprawdzić wtryskiwacze. Najlepiej dopytaj w Bosch Service ja polecam od pomp i wtrysków Stalową Wolę. Na pewno doradzą co po kolei zrobić.
tefal
Nowicjusz

Auto: Dacia Duster
Silnik: 1.5 dCi 4x4 107 KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przyczyny dymienia z rury wydechowej w dieslu Przyczyny dymienia z rury wydechowej w dieslu
    Czy mając samochód z silnikiem wysokoprężnym (diesla) narażeni jesteśmy na dymienie z rury wydechowej? To pytanie pewnie zadaje sobie nie jeden właściciel diesla Postaram się opisać jakie są przyczyny dymienia z rury ...
    BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu
    Pierwsza w Polsce prezentacja w pełni elektrycznego samochodu BYD e6 odbyła się w dniach 9 – 10 lipca w czasie konferencji "2012 International Symposium on Electric Vehicles – Triple Helix Activity Research; Energy-Technology; ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Can-am maverick x3
      Nissan Leaf 30 kWh, wnętrze, samochód elektryczny
      Jeep Wrangler Unlimited
      Volkswagen T5 4MOTION Rockton, na budowie