Navitel MS700 problem GPS

20 Cze 2020, 16:42

Witam. Kupiłem w media Markt nawigację Navitel ms700 włączyłem ją wszystko pięknie fajnie działa. Lecz zauważyłem że nawigacja nie pokazuje mojej pozycji i w dodatku nie może wyznaczyć trasy. Niby z satelitą się łączy ale nic więcej się nie dzieje. Miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za pomoc
Fijo
Obserwowany

22 Cze 2020, 12:45

Nie możesz uzyskać pozycji bo korzystasz tylko z jednego satelity. Żeby określić twoją pozycję potrzeba połączenia z trzema satelitami. Znajdź inne miejsce i wtedy spróbuj się połączyć.

Nawigację sprawdzałeś na dworzu, an otwartej przestrzeni?

Jak złapiesz więcej satelitów to pozycja zostanie określona i bez problemu wyznaczysz trasę :ok:
Rokiko
Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody ciężarowe kontra osobowe - kolizje i wypadki
    W 2018 r. w wypadkach z udziałem samochodu ciężarowego o masie powyżej 3,5 t w Unii Europejskiej zginęło 3310 osób. Połowa ofiar takich zdarzeń to osoby podróżujące autami osobowymi(1), dlatego kierowcy tych ...
    Świecąca podsufitka
    Toyota Boshoku Corp. stworzyła świecącą tkaninę do wykończenia wnętrza samochodów. Materiał jest utkany z optycznego włókna, które emituje światło w dowolnym wybranym kolorze. Technologia LED Źródłem ...

•  
    • Warto przeczytać