Nie działa mi prędkościomierz - Ford Mondeo mk2

Nie działa mi prędkościomierz - Ford Mondeo mk2

06 Wrz 2010, 17:10

Witam. nie działa mi prędkościomierz i licznik kilometrów. Czy przyczyną może być ten oto czujnik?
http://ford.sklep.pl/pl,product,319372, ... k,vss.html
Proszę o odpowiedź.
maverick890
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Ford Mondeo mk2

07 Wrz 2010, 19:19

Może być. Ale jeżeli to wina czujnika, to zaświeciła by ci się kontrolka silnika sygnalizaując błąd w sterowaniu silnika. Z tego czujnika bierze sygnał również sterownik silnika.
Sprawdz przyłącze przy zestawie wskaźników - może się poluzowało.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus - elektryczna przyszłość modeli wyczynowej rodziny F Lexus - elektryczna przyszłość modeli wyczynowej rodziny "F"
    Prezes Lexus International Yoshihiro Sawa powiedział w wywiadzie udzielonym brytyjskiemu magazynowi Auto Express podczas Goodwood Festival of Speed, że japońska marka premium wprowadzi do oferty samochody elektryczne, a elektryfikacja ...
    Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...

•  
    • Summer Cars Party 2009
      Summer Cars Party 2009
      Mitsubishi Lancer EVO VIII
      Lamborghini Gallardo, tył, 2