Nie działa mi prędkościomierz - Ford Mondeo mk2

Nie działa mi prędkościomierz - Ford Mondeo mk2

06 Wrz 2010, 17:10

Witam. nie działa mi prędkościomierz i licznik kilometrów. Czy przyczyną może być ten oto czujnik?
http://ford.sklep.pl/pl,product,319372, ... k,vss.html
Proszę o odpowiedź.
maverick890
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Ford Mondeo mk2

07 Wrz 2010, 19:19

Może być. Ale jeżeli to wina czujnika, to zaświeciła by ci się kontrolka silnika sygnalizaując błąd w sterowaniu silnika. Z tego czujnika bierze sygnał również sterownik silnika.
Sprawdz przyłącze przy zestawie wskaźników - może się poluzowało.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą! Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą!
    Dlaczego wciąż niektórzy kierowcy i pasażerowie nie zapinają pasów bezpieczeństwa? Jedni sądzą, że to niewygodne, a inni uznają, że nie ma potrzeby tego robić przed krótką podróżą. To błąd, który ...
    Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...

•