Nie można odpalić hammerhead 250ss

Nie można odpalić hammerhead 250ss

25 Cze 2011, 21:01

Witam!

mam problem z buggy Hammerhead 250ss, buggy stało pare miesiecy, ostatnio chcialem odpalić i nie darady ;/ siedziałem glówkowałem przez około 5h. świece zalewa, iskra jest tylko cos mała, i zastanawia mnie jedno dlaczego jest niska kompresja, może to być przyczyną? bardzo proszę o pomoc

z góry dziekuję

PS: znelazłem filmik na YT. chlopaki taki sam problem mają wygląda to tak samo jak na tym fimiku odpalanie zaczyna sie od 6:00

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yogi33
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...
    Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Blow 74-138, transmiter FM, BT
      Mercedes-Benz S 63 AMG, alufelgi
      Konie
      Jeep, off-road