Nie można odpalić hammerhead 250ss

Nie można odpalić hammerhead 250ss

25 Cze 2011, 21:01

Witam!

mam problem z buggy Hammerhead 250ss, buggy stało pare miesiecy, ostatnio chcialem odpalić i nie darady ;/ siedziałem glówkowałem przez około 5h. świece zalewa, iskra jest tylko cos mała, i zastanawia mnie jedno dlaczego jest niska kompresja, może to być przyczyną? bardzo proszę o pomoc

z góry dziekuję

PS: znelazłem filmik na YT. chlopaki taki sam problem mają wygląda to tak samo jak na tym fimiku odpalanie zaczyna sie od 6:00

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yogi33
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...
    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...

•  
    • Volvo V90 Cross Country, biały tył, zima
      Mazda 6 AWD, przód
      Summer Cars Party 2010
      Honda S2000