Nie świeci włókno od świateł mijania

Nie świeci włókno od świateł mijania

17 Lip 2012, 18:03

Witam.
W moim fiacie uno przestało świecić w żarówce włókno świateł mijania w jednym z reflektorów. Kupiłem nową żarówkę, ale w tej nowej jest to samo, świecą się tylko włókna świateł drogowych. Gdy podmieniłem żarówkę z dobrego reflektora ta sama sytuacja, do tego jeszcze okazało się, że gdy z powrotem włożyłem dobrą żarówkę do tego uprzednio dobrze działającego reflektora, ta również tutaj przestała działać i też świeci się tylko włókno drogowe. Rok temu wymieniałem żarówkę i nie było żadnego problemu. Wiecie może o co tu chodzi?
vilander75
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...
    Samochód z napędem alternatywnym - Hyundai IONIQ Samochód z napędem alternatywnym - Hyundai IONIQ
    Hyundai IONIQ został zwycięzcą Plebiscytu Fleet Awards Polska 2017 w kategorii "Samochód z napędem alternatywnym". To kolejna w Europie nagroda dla unikatowego modelu IONIQ, który jako jedyny samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light
      Jaguar