Niestandardowe rozwiązania w Waszych domach

19 Maj 2022, 08:49

Jakie niestandardowe rozwiązania w Waszych domach wprowadziliście? O standardowych ale wygodnych również piszcie ;)
zachary
Aktywny

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

19 Maj 2022, 09:25

To chyba forum samochodowe? Nie pomyliłeś czasem tematu? Powinno być raczej jakie niestandardowe rozwiązania wprowadziliście w swoich autach :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 23

19 Maj 2022, 13:43

1. Okna do ziemi, bez parapetów. 2. Duża wyspa kuchenna z blatem roboczym. Bez indukcji, zlewu etc 3. Klimatyzacja multisplit w każdym pomieszczeniu. 4. Zlew w pralni i blat. 5. Sterownik do świateł, rolet, zraszaczy etc. 6. Stacja uzdatniania wody. 7. Rekuperacja 8. Z rzeczy dodatkowych: super sprawa to kuchnia ogrodowa. U mnie z dużym zabudowanym grillem, zlewem. Latem można gotować, grillować. Służyć będzie też jako bar przy basenie. No i kabiny prysznicowe walk in. Niby popularne rozwiazanie, ale nie widziałem go jeszcze u wielu osob, pomimo, że za granicą jest to bardzo popularna opcja. Łatwo się czyści, poza tym wbrew pozorom była tańsza niż standardowa kabina z brodzikiem (kupowaliśmy naszą w Leroy Merlin).
Ostatnio edytowany przez ArteK, 19 Maj 2022, 16:09, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.4.e
gwezdo
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hulajnogi elektryczne – na co powinni uważać kierowcy?
    Niebezpieczne wypadki z udziałem użytkowników hulajnóg elektrycznych nie należą do rzadkości. Badania przeprowadzone w Finlandii pokazały, że odsetek obrażeń w wypadkach u hulajnogistów jest wyższy niż ...
    Manufaktura Car Show 2013
    W miniony weekend w Ch Manufaktura można było zobaczyć wydarzenia pod nazwą "Manufaktura Car Show 2013". To propozycja dla miłośników czterech kółek w najróżniejszych odsłonach. W tym roku była to największa ...

•