Niewielkie coś, co wygląda szybciej, niż jedzie ;)

13 Sty 2016, 01:27

Witam!
Poszukuję auta dla mojej dziewczyny, która kończy właśnie prawo jazdy.
Troszkę się znam na autach, ale nie wiem co jej polecić. Ona chce coś niewielkiego, wyglądającego na sportowe, a ja widząc jak jeździ nie dam jej nic, co ma ponad 150 koni. Jak chce pojeździć czymś mocnym, to może zawsze się ze mną zamienić miejscami w moim aucie, ale do czasu, aż nie nabierze trochę doświadczenia do niczego mocnego samej jej nie wpuszczę - stąd auto ma wyglądać szybciej, niż jeździć.
Mój typ, to Celica VII w najsłabszej wersji.
Jej budżet, to ok 10 tyś. Jeśli znajdzie się coś interesującego, to te 5-7 tyś mogę dorzucić. Choć lepiej byłoby zmieścić się w 10 tyś, bo jak dorzucę coś od siebie, to będę miał awanturę. Jeśli będę musiał dorzucić, będę musiał dogadywać się ze sprzedającym, że część płacę "pod stołem", żeby ona się nie dowiedziała.

A no i jeszcze jedna ważna kwestia - auto ma być bezpieczne.
Także podsumowując: Bezpieczne auto, coupe, ma wyglądać szybciej, niż jechać, do 10k, a jeśli znajdzie się coś fajnego, to maksymalnie do 17k.
PS: o pakiet startowy się nie martwcie.
Arsher
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 14 05 2014
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Audi RS6
Silnik: 4.2 v8 450 HP
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

13 Sty 2016, 12:09

Moja pierwsza myśl to Astra Bertone tylko tutaj 10k to takie minimum.
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
linki przykładowe.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...