Nissan 350 Z , BMW 530i 545i E60, 330i E90 , Z4 ,

Nissan 350 Z , BMW 530i 545i E60, 330i E90 , Z4 ,

16 Cze 2010, 14:12

Witam , jestem nowym użytkownikiem i chciałbym się dowiedzieć czegoś od bardziej zaawansowanych . W temacie przedstawiłem kilka aut , być może niedługo będę się zastanawiał nad kupnem któregoś z wyżej wymienionych . Prosiłbym o drobną pomoc , chodzi mi o to które z tych aut byście polecili a które odradzili , w kategorii niezawodność , ekonomia( w tej kategorii można pominąć 545i) , lans , eksploatacja . Auta z rocznika 2004-2006 . Z góry dziękuję i pozdrawiam. :razz:
Medmajster
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów? Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów?
    W upalne dni kierowcy są bardziej skłonni do agresji na drodze. Jednym z objawów może być nadużywanie sygnałów dźwiękowych(1). Wysoka temperatura na zewnątrz może również obniżać koncentrację oraz wydłużać ...
    XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja
    9 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XV Moto-Piknik. Pomimo tego, że piknik trwał tylko jeden dzień, nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Silnik, Honda CR-V 1.6 i-DTEC
      Men's Day 2009
      Mustang
      VERVA Street Racing 2010