Nissan 350 Z , BMW 530i 545i E60, 330i E90 , Z4 ,

Nissan 350 Z , BMW 530i 545i E60, 330i E90 , Z4 ,

16 Cze 2010, 13:12

Witam , jestem nowym użytkownikiem i chciałbym się dowiedzieć czegoś od bardziej zaawansowanych . W temacie przedstawiłem kilka aut , być może niedługo będę się zastanawiał nad kupnem któregoś z wyżej wymienionych . Prosiłbym o drobną pomoc , chodzi mi o to które z tych aut byście polecili a które odradzili , w kategorii niezawodność , ekonomia( w tej kategorii można pominąć 545i) , lans , eksploatacja . Auta z rocznika 2004-2006 . Z góry dziękuję i pozdrawiam. :razz:
Medmajster
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Oznaczenie GLS pojawiło się w 2015 roku wraz z faceliftingiem drugiej generacji tego modelu, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Ceny najtańszej odmiany niemieckiego auta zaczynają się zgodnie z cennikiem od 374 ...
    Uważajmy na rowerzystów bo to jeszcze nie koniec sezonu Uważajmy na rowerzystów bo to jeszcze nie koniec sezonu
    Wrzesień zaskoczył w tym roku wysokimi temperaturami i wszystko wskazuje na to, że utrzymają się one do końca miesiąca. To dobra informacja dla rowerzystów, dla których oznacza to dłuższy sezon rowerowy. Kierowcy ...

•