Nissan Sunny n14 1992, problem z drzwiami

22 Maj 2017, 18:29

Witam! Niedawno uczestniczyłem w stłuczce w wyniku której zniszczyłem przednie drzwi pasażera. Samochód ten to Nissan Sunny n14 z 1992 roku. Na zdjęciu prawdopodobnie słabo widać, ale drzwi są mocno wgniecione na całej długości. Bardzo proszę o rady co bardziej mi się opłaca: założyć nowe drzwi czy wyklepać z lakierowaniem? Czy ktoś z Państwa orientuje się może ile orientacyjnie taki zabieg może kosztować? Pozdrawiam Nissan Sunny n14 1992, problem z drzwiami
pool222
Obserwowany
 
Posty: 1
Zdjęcia: 1
Auto: honda accord

22 Maj 2017, 22:16

Taniej wyjdzie kupić drzwi. Kolor który widzę jest dosyć mocno popularny szczególnie w wersji sedan tego modelu więc jest szansa że może znajdziesz takie i nie będziesz musiał nic więcej robić oprócz zamiany.

Jeżeli nie znajdziesz w takim samym kolorze to i tak pewnie kupno drzwi w dobrym stanie + malowanie wyjdzie taniej niż naprawa tego co widać + malowanie.

Tak na szybko tu masz, nie wiem jaką tylko masz wersję nadwozia 3D czy 4D?
Do 4D w sedanie [link do oferty na Allegro wygasł]
Do 3D [link do oferty na Allegro wygasł]
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

22 Maj 2017, 22:24

Tak jak kolega radzi , to stare auto nawet jak kupisz używane srebrne i trochę inny odcień będzie to machnąć ręką na to. Tych drzwi nie mu już co klepać a nawet jakby ktoś się podjął byłby głupi a robota kosztowała by z 500/600zl
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16197
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4