NISTEC 2012 - Polski sukces w europejskim konkursie

NISTEC 2012 - Polski sukces w europejskim konkursie

23 Paź 2012, 12:15

W październiku 2012 w Paryżu odbyła się oficjalna i uroczysta ceremonia wręczenia nagród NISTEC 2012 (Nissan International Service Technical Contest).

NISTEC jest jedynym w swoim rodzaju konkursem w branży motoryzacyjnej oceniającym przede wszystkim poziom wyszkolenia technicznego kadry serwisowej Sieci Nissana i stworzonym w celu uznania i doskonalenia profesjonalizmu ekip technicznych Nissana.

W tegorocznej edycji NISTEC 2012 główne laury zwycięstwa przypadły dwóm Polakom z Sieci Nissana:
  Sławomir CZARNECKI zwyciężył w kategorii "NISTEC Jakość Pracy" (Quality of Work).
  Dominik KRAJEWSKI zajął 2 miejsce w kategorii "NISTEC Srebrny Medal w Europie" (Silver Award European Final).

Image

Technicy, którzy w konkursie NISTEC osiągają dobre wyniki, charakteryzują się wyjątkowym poziomem wiedzy, posiadają umiejętności oraz talent do naprawy samochodów, a to wszystko przekłada się bezpośrednio na zapewnienie najwyższego poziomu obsługi i troski o Klienta. Konkurs składał się z 4 zadań praktycznych: Silnik, Klimatyzacja, Elektryczne Szyby i Inspekcje Przeglądowe (PDI) oraz oceny z teoretycznego testu 30 pytań. W samochodzie były specjalnie spreparowane usterki i każdy uczestnik musiał usterkę zdiagnozować, ustalić przyczynę i naprawić zgodnie z procedurami serwisowymi Nissana.

W konkursie brało udział 53 techników z całej Europy, a region Europy Centralnej reprezentowało 6 osób (3 z Polski, 2 z Węgier, 1 ze Słowacji). W ramach konkursu NISTEC przyznawanych jest 6 nagród:
- NISTEC Złoty Medal w Europie;
- NISTEC Srebrny Medal w Europie;
- NISTEC Brązowy Medal w Europie;
- NISTEC Bezpieczeństwo Pracy;
- NISTEC Jakość Pracy;
- NISTEC Szybkość Pracy;

Dzięki zdobyciu dwóch z 6 głównych nagród NISSAN Sales Central & Eastern Europe stał się najbardziej utytułowaną organizacją tegorocznej edycji NISTEC, co świadczy o jakości szkolenia i wsparcia technicznego w regionie.

POLECAMY Co to jest NISTEC?

źródło: Nissan
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
  Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...
  Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost
  Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost rozwija moc 318 KM (o 46 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 740 Nm (w zakresie 1800-2800 obr./min., o 90 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Charakterystykę ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • VW Passat CC
   Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
   8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
   GTP Light