Nowe ubezpieczenie OC a ukrycie szkody

Re: Nowe ubezpieczenie OC a ukrycie szkody

20 Lip 2008, 13:50

konjo napisał(a):a o jakich zniazkach mowisz? bo ja wiem ze u nich to sie dostaje za dziecko znizke jaak ma od 0 do 6 lat, a tak to nic nie slyszalem.

dostajesz znizke, jesli nie miales zadnego wypadku. porzadna firma nagradza dobrych kierowcow i to powinno byc standardem w firmach ubezpieczeniowych.
rem
Nowicjusz

Re: Nowe ubezpieczenie OC a ukrycie szkody

04 Sie 2008, 11:26

mi sie podoba ze mozna ubezpieczyc auto ze stanow w linku, i to po bardzo korzystnej cenie :) teraz jeszcze za wczesnie, ale niedlugo zamierzam sobie sprowadzic fajny wozik zza wielkiej wody ;]
rem
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko
    Izabella Miko przyleciała do Polski prosto z USA by opowiedzieć o tym, po co jeździła na stację paliw... elektrycznym Mitsubishi i-MIEV. Zdradzi też, jak wyglądałaby jej podróż dookoła Ziemi za kierownicą auta na prąd. ...
    II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja
    10 tysięcy widzów zjechało w miniony weekend do Rudnik k. Częstochowy na Extremizer Motor Show! Ci, którzy są uzależnieni od adrenaliny i kochają motoryzację, na pewno długo tego weekendu nie zapomną! Nic dziwnego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      GTP Light