Nowy samochód 20000-40000zł

Nowy samochód 20000-40000zł

18 Lip 2009, 11:36

Witam jestem nowy na tym forum. Szukam nowego samochodu. Mam 20 lat. Samochód do 40000zł maksymalnie. Jeżeli się uda to z klimatyzacją. Patrzyłem na strony producentów, pobawiłem się konfiguratorami. Klasa A lub B. Zainteresowała mnie np Kia Picanto. Waszym zdaniem warto czekać na nowego VW Polo? Jednak on pewnie będzie drogi. Jeśli macie jakieś propozycje lub doświadczenia to proszę o rady.
zdzich12344
Nowicjusz

Miejscowość: Nowy Sącz

18 Lip 2009, 11:52

Kilkuletnia Mazda 3 - nie znajdziesz lepszego auta za tą cenę.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

18 Lip 2009, 13:01

Dacia Logan/Sandero Artica - masz tam klimę i wersje full wypas, o ile nie idziesz w dizla.
Kia Rio z klimą kosztuje 41 tys - może trafisz jakiś rabat, zeszłoroczny rocznik, itp. .....
Chevrolet Aveo - też sie powinieneś zmieścić w 40 tys.
Borys68

21 Lip 2009, 17:53

VW passat B5 FL- dostaniesz mlody rocznik- w cenie si spokojnie zmiescisz :P
Auciarz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać? Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać?
    Bezpieczeństwo ruchu drogowego zależy w sposób szczególny od tego, czy kierowca jest w stanie odpowiednio sprawnie reagować na to, co dzieje się na drodze. Dlatego tak ważna jest jego pozycja za kierownicą. ...
    Kiedy kierowca może używać świateł awaryjnych? Kiedy kierowca może używać świateł awaryjnych?
    W jakich okolicznościach kierowca może używać świateł awaryjnych: postój z powodu uszkodzenia pojazdu lub wypadku. Włączanie tych świateł, gdy chcemy zatrzymać się w miejscu niedozwolonym jest niezgodne z obowiązującymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005