Odbiornik mp3 do radia samochodowego

odbiornik mp3 do radia samochodowego

08 Lis 2007, 23:02

witam.

jestem nowy na forum , więc proszę o wyrozumiałość jak to nie ten dział :wink:

interesuje mnie takie urządzenie : mp3 lub inne podobne do mp3 odtwarzacze przenośne , które wysyła fale radiowe , zbliżone do radia samochodowego lub innego radia ,odtwarza muzykę na tym radiu po znalezieniu częstotliwości . Jak się to urządzenie nazywa ? i gdzie można kupić ?
power
Nowicjusz

Re: odbiornik mp3 do radia samochodowego

09 Lis 2007, 11:13

Czasami trzeba użyć "szukajki" był już podobny temat https://www.forumsamochodowe.pl/viewtopic.php?t=684&highlight=mp3
A urządzonko takie nazywa się transimterem a kupno to myślę ze Allegro.pl
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: odbiornik mp3 do radia samochodowego

29 Gru 2007, 01:00

Tak się składa że ja posiadam takie urządzenie i chętnie je sprzedam bo kupiłem sobie nowe radyiko. Mam takie urządzonko z wejściem na karty sd, pendraiva, i wyjściem na zwykłego jecka podłączane do zapalniczki samochodowej z dwoma pilotami. Możemy się dogadać :-)
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny

Miejscowość: Mazowieckie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...
    Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...

•  
    • Fiat Bravo
      Targi Motor Show Poznań
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Mimonske Valky XII