Odpowietrzenie układu paliwowego Jetta 1.9 TDI 2007

Odpowietrzenie układu paliwowego Jetta 1.9 TDI 2007

08 Kwi 2011, 17:09

WItam, mam problem z układem paliwowym. Przez przypadek zalałem diesla Jetta 1.9 TDI '07r benzyną, po tym wyczyściłem bak, wydmuchałem przewody paliwowe i wymieniłem filter paliwa. I co jakiś czas przy zapalaniu silnik nie może zaskoczyć, po paru próbach ok 3 zapala. Podejrzewam, że jest powietrze w układzie paliwowym ale nie wiem jak go najlepiej odpowietrzyć. Proszę o podpowiedzi.
Halldor
Nowicjusz

Miejscowość: Mysłowice

Re: Odpowietrzenie układu paliwowego Jetta 1.9 TDI 2007

11 Kwi 2011, 09:42

pewnie masz nieszczelność w układzie paliwowym, sprawdz wszystko jeszcze raz.
Bo po takim czasie to już dawno się powinien odpowietrzyć
tibu1
Początkujący

Miejscowość: kraków
Prawo jazdy od: 18 11 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami! Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami!
    Wielki piknik motoryzacyjny Automaster Show 2014 który odbył się w Kamieniu Śląskim na terenie lotniska już za Nami. Wszyscy którzy przybyli myślę że wracali zadowoleni ponieważ atrakcji przygotowanych przez ...
    Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...

•  
    • Ciągnik balastowy SISU, 220 ton
      Porsche 911 Turbo
      Daewoo Lacettii
      Volkswagen Eos, R-Design, Cabrio, tył