Ogłoszenie do oceny - Skoda Octavia

Ogłoszenie do oceny - Skoda Octavia

07 Sie 2015, 20:43

A więc drodzy użytkownicy, jutro jadę na łowy i znalazłem ciekawe z mojego punktu ogłoszenie i potrzebuję szybko waszej opinii!

Nie mogę znaleźć Skody w takim kolorze wiec jestem ciekaw czy nie jest malowana.

[link wygasł]

Co sądzicie o tej Skodzie ?
iamnothouse
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 03 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Szukam

Re: Ogłoszenie do oceny - Skoda Octavia

07 Sie 2015, 21:27

Wydaje się ok. Oczywiście przebieg można sobie darować
Auto zapewne sprowadzone - poza Polską Škoda była bardziej wylewna jeśli chodzi o kolory :roll:
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta
    Najniższym spalaniem może poszczycić się Seat Leon z 1,6-litrowym silnikiem Diesla o mocy 115 KM i pięciobiegową, manualną skrzynią biegów. W mieście wynosi ono 4,6–4,7 l/100 km, w trasie 3,8–4,0 l/100 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 1 Coupe
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Rock Star - Monster Truck, 3