Opel astra gtc - ocena auta

20 Cze 2017, 15:30

No takie było, co zrobić ;) A zdjęcie pod maską - widzę, że jeszcze była kiedyś robiona konserwacja podwozia, w Danii to dosyć popularne:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Chociaż trochę szpary nad lampami z przodu się różnią.
A 150 koni i 6-biegowa skrzynia w trasie można palić nawet mniej niż 1.6 i skrzynia 5-biegowa, no, ale jak mówisz, że opłaty spore.

3-drzwiowe auto to głównie ze względu na to, że wygląda lepiej (np. GTC)? - bo powiem Tobie, że jeśli chodzi o komfort użytkowania auta, to 5-drzwiowe jest lepsze (łatwiej coś / kogoś wrzucić na tylne siedzenie).

P.S. na bez-wypadkowe.net musisz użyć forumlarz, i 1 temat = 1 auto, tamten Twój temat poleci do kosza, a też numer VIN potrzebny - no bo na jego podstawie sprawdzają historię.
Ostatnio edytowany przez tomekdk, 20 Cze 2017, 15:34, edytowano w sumie 1 raz
tomekdk
 

20 Cze 2017, 15:32

3 drzwiowe ze względu na wygląd? Bo innych przesłanek ku takiemu rozwiązaniu nie ma. Uwierz, że po dłuższym czasie będziesz się tylko irytował, jak nawet głupiego plecaka / reklamówki do tyłu wygodnie nie włożysz...
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

20 Cze 2017, 15:36

Spokojnie, jestem młody mam tylko dziewczyne, nie potrzebne mi duże auto. Chce mniejsze ze względu nie na sam wygląda a samą wygodę jazdy ponieważ dopiero się tak na prawde bede uczyl po zdaniu prawka.

Powoli ogarniam jak to 2 forum działa, dzieki za pomoc. Mogli byście jeszcze rzucić okiem może na to auto bo jest bliżej, cena podoba, troche wiekszy przebieg ale jak mowicie, ze i tak krecone jest pewnie to bez roznicy. Wyposazenie tez troche lepsze, auto tylko do oplat ale sa felgi wiec juz by mi ten koszt odpadl.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Dzieki za wsparcie w temacie :)
share1231
Nowicjusz
 
Posty: 17
Auto: Nie mam

20 Cze 2017, 15:41

Ale na długość auto 3-drzwiowe, czy 5-drzwiowe są praktycznie takie same.

Jak znajdziesz jakiś komis to najpierw skorzystaj z google - czasami coś można trafić:
auto-centrum-tomasz-rz-paczkow-oszust-vt60413.htm
tomekdk
 

20 Cze 2017, 16:00

Takie proste a nie pomyślałem nawet o tym... Ciężko coś znaleźć, teraz jedynie coś takiego w okolicy znalazłem

[link do oferty na Allegro wygasł]

Dzwonić o vin może i dopytać o szczegóły czy nie warto ?
share1231
Nowicjusz
 
Posty: 17
Auto: Nie mam

20 Cze 2017, 16:02

Jednak chyba jakieś bite, patrzcie na to zdjęcie po prawej stronie jak odstaje błotnik.
EDIT: Ewentualnie jeszcze coś takiego [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
share1231
Nowicjusz
 
Posty: 17
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS
    Firma Volvo Car Group zakończyła obszerne testy drogowe systemu odzyskiwania energii kinetycznej – KERS. Rdzeniem tego rozwiązania jest koło zamachowe z włókna węglowego. KERS jest lekki, wydajny, obniża spalanie, ...

20 Cze 2017, 16:30

Wiesz mniej więcej jak już szukać ;)

Ewentualnie ... w jakiś dzień, może będzie kilka aut niedaleko granicy, z dolnośląskiego daleko chyba nie jest:
[link do mobile.de wygasł]
i zrobić sobie wyprawę. Jak Ty chcesz jechać 200km w Polskę, to dlaczego nie 200km nach Deutschland.
Swoje pierwsze auto - 11-letniego Nissana Sunny - kupiłem w 2005 za 1350EUR z Niemiec, sam sprowadzałem, no, ale byłem w trochę lepszej sytuacji, bo miałem ciotkę na miejscu. Co nie zmienia faktu, że zamiast płacić 3000-4000zł wynagrodzenia handlarzowi i kosztów sprowadzenia, można tę kasę wsadzić w droższe auto ... bo jak myślisz, ile te auta za 15000zł kosztowały? - 2500 EUR max. i nie wiadomo skąd, z jakim przebiegiem, a tak byś mógł sobie coś za +-3500EUR pozwolić.
tomekdk
 

20 Cze 2017, 21:24

Sprowadzone GTC za 12k, szanujmy się :roll:
Tutaj masz niemieckie ceny (nieuszkodzone benzyniaki, roczniki 2006-07)
[link wygasł]
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004