Opel corsa 1.3 cdti, seat ibiza tdi, nissan almera1.5 tdi ??

Opel corsa 1.3 cdti, seat ibiza tdi, nissan almera1.5 tdi ??

03 Mar 2008, 13:43

Mam do wyboru takie oto auta: opel corsa, seat ibiza i nissan almera, wszystko w dieslu. Nie mogę się zdecydować, które auto wybrać? Tym bardziej, że kupuję auto używane... proszę mi podpowiedzieć, które z tych aut jest w miarę małoawaryjne, na co zwracać uwagę przy kupnie któregoś z tych aut, czym się sugerować jeśli chodzi o diesla?? z góry dziękuję za wszystkie rady! pozdrawiam
blondi23
Nowicjusz

Re: Opel corsa 1.3 cdti, seat ibiza tdi, nissan almera1.5 td

03 Mar 2008, 22:11

Od razu wiadomo że pod względem bezawaryjności najlepiej wypada Nissan Almera, bo to japoniec, no i statystyki mówią same za siebie, takwięc to jest mój typ.
RadmaX
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...
    [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik diesla o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Opel Corsa D 1,3 CDTi - 90KM - Peugeot ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light