Opel corsa - rozkodowanie radia

Opel corsa - rozkodowanie radia

02 Paź 2010, 22:45

Absolutnie się na samochodach i wszystkim co ich dotyczy nie znam. Dlatego proszę o wyjaśnienia metodą łopatologiczną (krok po kroku; kroki małe).

Problem:

Opel corsa, rok 2000. Radio. Jak się go rozkodowuje (bo mi powiedziano, że istnieje jakiś kod. Jeśli go nie znajdę, trzeba będzie owe radio wydłubać i zanieść do osoby kompetentnej. Czy ktoś umiałby mi pomóc?
Uczesie
Nowicjusz

Miejscowość: Płońsk

Re: Opel corsa - rozkodowanie radia

05 Paź 2010, 09:25

Uczesie napisał(a):Absolutnie się na samochodach i wszystkim co ich dotyczy nie znam. Dlatego proszę o wyjaśnienia metodą łopatologiczną (krok po kroku; kroki małe).

Problem:

Opel corsa, rok 2000. Radio. Jak się go rozkodowuje (bo mi powiedziano, że istnieje jakiś kod. Jeśli go nie znajdę, trzeba będzie owe radio wydłubać i zanieść do osoby kompetentnej. Czy ktoś umiałby mi pomóc?

Jakie radio? A wszystko jest opisane Uzyj google i wszystko wiesz
Odkodowanie radii samoch email:stanislawgoclon@o2.pl tel 509674475 GG 6005324
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow

Re: Opel corsa - rozkodowanie radia

05 Paź 2010, 16:14

elektron1234 napisał(a):
Uczesie napisał(a):Absolutnie się na samochodach i wszystkim co ich dotyczy nie znam.

Jakie radio? A wszystko jest opisane Uzyj google i wszystko wiesz

Okazuje się, ze i myślenie też nie jest moją mocną stroną. Zobaczę co to za radio, poszukam w googlach. W razie kłopotów - napiszę.
Uczesie
Nowicjusz

Miejscowość: Płońsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
    Outlander - nowy crossover Mitsubishi Motors, który zadebiutował w Europie kilka tygodni temu, został poddany nowej serii testów zderzeniowych, organizowanych przez instytut Euro NCAP. Samochód uzyskał ...
    Audi Audi "królem wyścigów długodystansowych"
    Audi zorganizowało spotkanie pięciu zespołów mających na swoim koncie zwycięstwa w wyścigach na długich dystansach. Po raz pierwszy, podczas sesji fotograficznej spotkały się zespoły, które w sezonie 2012, od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Opel Astra OPC, FlexRide, OPC przycisk
      Suzuki w głębokiej wodzie
      Targi AutoSalon i AutoSerwis