Opel Vectra B oświetlenie wewnętrzne

Opel Vectra B oświetlenie wewnętrzne

25 Sty 2013, 22:37

Witam

Potrzebuje zrobić sobie oświetlenie wewnętrzne w mojej vectrze b 99 r po liftingu.

Mógł byś mi ktoś podać ilość żarówek potrzebnych do oświetlenia zaznaczonych obszarów.

Image

Potrzebuje wiedzieć również o jaki typ żarówek mam się zapytać w sklepie , do każdego z tych obszarów pasują jednakowe żarówki ?

Interesują mnie głownie LEDY , możecie jakieś polecić?

Z góry dziękuje za udzielenie pomocy
rapidnino
Obserwowany

Auto: Opel Vectra B

Re: Opel Vectra B oświetlenie wewnętrzne

25 Lut 2013, 10:00

potrzebujesz zrobić? to jak nie ma tam w ogóle oświetlenia czy chcesz je wymienić?
seba002
Początkujący

Prawo jazdy od: 07 01 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Alfa Romeo 147
Silnik: TS 1.6 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem
    Mitsubishi Lancer zostało uznane przez specjalistów z firmy Warranty Direct za najbardziej niezawodny model ostatnich 15 lat. Obchodząca 15 urodziny firma poddała analizie ponad 200 tyś. aktualnych i wygasłych polis ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył