Opel Zafira

Opel Zafira

28 Paź 2008, 17:16

Mam pytanko czy ktos orjentuje sie w jakiej cenie mniej wiecej jest eksploatacja instalacji gazowej.
Kakarotto
Nowicjusz

Opel Zafira

30 Paź 2008, 12:18

Raz w roku albo przed albo po zimie nalezy robić przegląd tej instalacji.Przegląd obejmuje wymianę filterka gazu plus sprawdzenie i ewentualna regulacja.Czasami trzeba zregenerować parownik.Koszt przeglądu to od 50 do 100 zł.Dodatkowo przegląd techniczny samochodu z instalacją LPG jest troszkę droższy nic zwykły.I to cały koszt eksploatacji instalacji.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Opel Zafira

05 Lis 2008, 19:40

... częstsze wymiany elementów ukł. zapłonowego (świece, przewody WN) - ceny trzeba sobie sprawdzić do swojego modelu.
morris
Początkujący

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje
    Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów z rodziną. Wielogodzinna podróż samochodem może być trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co można zrobić, żeby ...
    Renault Maxity Euro V - mała ciężarówka Renault Maxity Euro V - mała ciężarówka
    Renault Maxity – mała ciężarówka (samochód dostawczy) zabudowana na bazie ramy z wagonową kabiną, wprowadzona na rynek w 2007 r., poddana została wielu modyfikacjom wraz z wejściem w życie nowych norm ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Mustang, Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych, Oława 2013
      Alufelgi, opona slick
      Silnik - Audi A6 allroad quattro - Avant 2012, 14
      Motor Show