Opinie i tym modelu

opinie i tym modelu

10 Sty 2010, 18:15

Sąsiad właściwie rozmawiając ze mną kilkakrotnie zdecydował się,że będzie szukał dla siebie Nissana Almery Tino z silnikiem diesla do kwoty ok.20-22 tys.
Mam prośbę abyście się podzielili swoimi uwagami na temat takiego wyboru auta.Ewentualnie coś konkretnego napisali o silnikach diesla w tym modelu.
Zaznaczam ,że nie jest to porada dla mnie ale przed kompa zaciągnę sąsiada,żeby poczytał wasze uwagi i podpowiedzi.
Dzięki.
:smile:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Opinie i tym modelu

10 Sty 2010, 20:05

Artur jeśli dobrze pamiętam to jesteś dość dobrze oblatany w Nisanach więc sam coś sąsiadowi poradź ;) Mnie się Tino nie podoba i choćby była najlepszym autem świata to bym się nie skusił :razz:
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2013

Re: opinie i tym modelu

11 Sty 2010, 19:41

Masz rację i pamiętam Kubuch nasze dysputy na temat silników serii Di ale sąsiad powinien miec potwierdzenie tego co ja mu podsuwam od osób trzecich. Możliwe jest także a nawet wskazane ,pokazanie wad tego auta czy modelu.
Chętnie poczytamy o tym aucie wasze opinie,po prostu co tak ogólnie sądzicie o Nissanach.
Czy według Was ,to rozsądny wybór..?
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...
    Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy? Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy?
    Zwłaszcza jesienią kierowca powinien zadbać o czystość szyb oraz świateł w swoim samochodzie. To czas, gdy deszcze i mgła mogą negatywnie wpływać na widoczność, a w dodatku przy kiepskiej pogodzie auto łatwiej ulega zabrudzeniu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005