Opinie na temat Mitsubishi Galant

31 Mar 2009, 10:40

Witam wszystkich forumowiczów jak we wczesniejszych postach wspominalem chce nabyc jakies autko do 18000 i za bardzo nie moge sie zdecydowac co wybrac.Jest klika marek aut nad ktorymi sie zastanawiam lecz przyszła mi do głowy jeszcze jedna mysl MITSUBISHI GALANT VI-tej generacji.Chciałbym zasiegnac od was opinii na temat tego samochodu jakie ogólnie to jest auto,czy warto w nie inwestowac,ogólnie jakie ma wady ,a jakie zalety,i czy mozna w nie zakladac instalacje LPG(poniewaz ja sporo jezdze a mysle ze to auto nie jest bardzo oszczedne), jak tak to jakie silniki sie do tego najlepiej nadaja.Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
zzbych1
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: włocławek

01 Kwi 2009, 09:03

Pytasz o egzotykę ...
Opinie na temat auta są podzielone.Jedni chwalą a drudzy wręcz przeciwnie.Mam kolegę,który czekał na jakiś podzespół ponad 20 dni...Do tego czasu jezdził autobusem...
Na temat sprawowania się na gazie naprawdę nie wiem nic.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

01 Kwi 2009, 17:41

Galanty to dobre i solidne samochody, gazu nie da się założyć do silnika 2,4 GDI, ponieważ ma wtrysk bezpośredni
manager92
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Ebr
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochody Lexusa – dzieła mistrzów
    Samochody z wyczynowej linii F Lexusa odznaczają się nie tylko wysokimi osiągami i bardzo dobrymi własnościami jezdnymi – podobnie jak wszystkie modele japońskiej marki premium słyną z niezawodności i doskonałej jakości ...