Paliwo z Rosji

18 Sty 2007, 12:11

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek więc wstawiłem tutaj. Mieszkam blisko obwodu kaliningradzkiego i mam możliwość podjechania i tankowana tam ON, mam diesla. Czy wiecie może jakie tam są ceny. Czy to wogule jest opłacalne, wiadomo wiza na jeden dzień 8zł. Czy ta benzyna jest dobrej jakości w jakiej cenie. Co o tym myślicie.
Pozdrawiam
Remi
Nowicjusz
 
Posty: 5

18 Sty 2007, 16:26

wszyscy w tej okolicy tam tankuja oplaca sie i to bardzo paliwo jest tam tancze o ponad 1,4 zl wize najlepiej wykupic na pol roku problemem jest jednak to ze trzeba stac w kolejce na przejsciu granicznym
lestek
lestek
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Sty 2007, 09:12

Dzięki za szybką odpowiedz. A jeszczę będę upierdliwy i zapytam il ekosztuje wiza półroczna i ile jest tańsza ropa.
Remi
Nowicjusz
 
Posty: 5

09 Lut 2008, 16:52

Witam jak już tam będziesz upewnij się gdzie jest dobre paliwo wiem z doświadczenia że nie na wszystkich stacjach tam jest dobre dobrze jest sie dowiedzieć przed wyjazdem a najlepiej jechać tam z kimś na wszelkie w. Pozdrawiam. ale się opłaca.
Dann
Nowicjusz
 
Posty: 7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jesienne podróże - kilka dobrych rad
    Powoli kończy się lato, a przed nami złota, polska jesień. Pora roku, która swoją zmiennością może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców, bo mało kto dostrzega zagrożenia, jakie ze sobą niesie. ...