Panowie są w sprzedaży jakieś kolekcje DVD z odcinkami archiwalnymi ?

14 Gru 2022, 13:47

Wiem, że w internecie są ale to trzeba szukać pojedynczo nawet na CDA nie ma wszystkich bo sporo pojedynczych brakuje ale fajnie by było jakby był taki zbiór na DVD np z polskim lektorem ? Bo na allegro znalazłem tylko zbiór odcinków specjalnych z polskim lektorem natomiast zwykłych brak :(
Może ktoś wie :naughty:
Areksss
Obserwowany
 
Posty: 3

14 Gru 2022, 13:55

Wszystkich odcinków nie znajdziesz (kiedyś próbowałem dla siebie zrobić taką kolekcję z poprzednimi prowadzącymi Clarkson, Hammond i May) najczęściej są w sprzedaży te najbardziej spektakularne.

Było to jakieś dwa trzy lata temu więc nie wiem czy coś się zmieniło ale raczej nie sądzę.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

15 Gru 2022, 13:00

Rokiko napisał(a):Wszystkich odcinków nie znajdziesz (kiedyś próbowałem dla siebie zrobić taką kolekcję z poprzednimi prowadzącymi Clarkson, Hammond i May) najczęściej są w sprzedaży te najbardziej spektakularne.

Było to jakieś dwa trzy lata temu więc nie wiem czy coś się zmieniło ale raczej nie sądzę.


No właśnie też tak myślałem fajnie by było mieć kolekcję bo na CDA widzę sporo brakuje, póki co nikt nie wypuścił ale może może kto wie z pewnościa była by sprzedaż i fajny prezent przy okazji :mrgreen:
Areksss
Obserwowany
 
Posty: 3

15 Gru 2022, 13:18

Cała kolekcja na płytach była by za drogim prezentem i raczej nikt by tego nie kupował w całości ale z podziałem na serie miało by to sens i w dłuższej perspektywie można by było uzbierać całą kolekcję wszystkich odcinków.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

17 Gru 2022, 18:47

dokładnie :D :D :D :D
Areksss
Obserwowany
 
Posty: 3