Passat b5 fl 1.9 tdi czy audi a4 b6 1.9 tdi ?

Passat b5 fl 1.9 tdi czy audi a4 b6 1.9 tdi ?

22 Sie 2011, 16:38

witam,
jak w temacie chcialbym sie poradzic jakie auto kupic do ceny 23 tys ? Patrze passaty b5 fl ktore juz mozna kupic w ladnym stanie ponizej 20 tys zl (ladnym na zdjeciach - nie moge stwierdzic czy nie krecone sa liczniki np) i juz za jakies 21 - 22 tys zl juz w fajnym stanie sa.Oto przyklad : [link wygasł] . Ale bardziej podobaja mi sie audi A4 B6 1.9 i interesuje mnie silnik 1.9 tdi tylko tu juz jest gorzej .. patrze np. za 23 tys i juz gosciu mi mowi ze byl malowany nie walniety ale zarysowany i go malowal i tez nic konkretnego o nim oto aukcja : [link wygasł] . tutaj jeszcze jeden interesujacy mnie : [link wygasł] - jednak te przebiegi mnie zastanawiaja.. i chce poznac wasze zdanie na ten temat ktory z nich bylby lepszy ? Moze jakies inne wgl propozycje co do aut do 23 000 zl ? Zalezy mi teraz kupic cos solidnego. pozdrawiam serdecznie i prosze o wasze odpowiedzi.
Filippo
Nowicjusz

Auto: Passat B5 kombi
Silnik: 1.9 TDI 115 KM

Re: Passat b5 fl 1.9 tdi czy audi a4 b6 1.9 tdi ?

22 Sie 2011, 18:10

No cóż, przebiegi - w PL przebieg licznikowy Passata i A4 to baśń. Ciężko trafić coś w oryginale.
Tak naprawdę A4 to jest konstrukcja bardzo zbliżona do Passata. Może ciut lepiej wykończona.
Poleciłbym Ci szukać Skody Superb. Silniki te same co w Audi/VW, wykończenie może odrobinę "inne" ale łatwiej trafić coś z Polskiego salonu, regularnie serwisowanego.
Spoza listy polecam Ci Vectrę C 1.9 CDTI, BMW E39 tudzież mniejszą - E46,
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Passat b5 fl 1.9 tdi czy audi a4 b6 1.9 tdi ?

22 Sie 2011, 21:05

To prawie to samo, ale brałbym i tak audi
maciek1203
Aktywny

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Tarnobrzeg
Auto: Hyundai Pony
Silnik: 1.5 83KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co daje aktywny mechanizm różnicowy? Co daje aktywny mechanizm różnicowy?
    Mechanizm różnicowy to nieodzowny elementem każdego samochodu. Jego zadaniem jest umożliwienie niezależnego obracania się kół osi napędzanej na zakrętach, kiedy każde z nich pokonuje inną drogę. W tej roli bardzo ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył