Passat b5 problem z siedzeniem

passat b5 problem z siedzeniem

07 Lis 2011, 12:47

witam posiadam passata b5 99r i mam taki problem chodzi mi siedzenie pasażera ktorego nie da sieę ustawić a chodzi o to ze jeżdzi do przodu i do tyłu nie ma mozliwosci zatrzymania go na srodku i co sie w zwiazku z tym stało??? i drugie pytanie pod siedzeniem są jakies kabelki i nier wiem od czego one są moze mam podgrzewane siedzenia o czym nie wiem samochod nie dawno lkupiony i nie wszystko jeszcze o nim wiem??
dambed15
Nowicjusz

Miejscowość: poniatowa

Re: passat b5 problem z siedzeniem

25 Sty 2012, 17:26

Co do kabelków,to własnie są od podgrzewanych siedzen ;)
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Za górami za lasami ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy? Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy?
    Czasami choroba może dawać podobne objawy jak upojenie alkoholem. Na przykład osoby chore na cukrzycę, w trakcie nagłego obniżenia poziomu cukru we krwi, tracą kontakt z otoczeniem, są osłabione, mają opóźnione reakcje. ...
    Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej
    Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia nowego modelu i30 w wersji 3-drzwiowej, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce 27 września, podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. 3-drzwiowa wersja i30 jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota diji - całkowita personalizacja samochodu
      Maserati Coupe - Track Day 2011
      Volkswagen Eos, R-Design, Cabrio, tył
      GT Academy na żywo w Katowicach, PS3