PEUGEOT 307CC CZY RENAULT MEGANE II CABRIO

PEUGEOT 307CC CZY RENAULT MEGANE II CABRIO

03 Sie 2012, 18:37

Witam stoje przed wyborem 3ciego juz swojego Cabrio tym razem szukam pojazdu do kwoty 30tys zł, i do takiej kwoty znalazłem Megane 2 oraz Peugeota 307cc, jest ktoś w stanie podać mi różnice miey tymi 2 modelami? i Który wybrać? A może macie jakieś inne swoje propozycje? Cabrio które miałem miały dach miękki, jakie są główne różnice miedzy miekkim a twardym? Tylko nie mówcie ze na twardym można jezdić w zimę bo na miekkim jezdze juz kilka lat, wystarczy o niego dbać :)
RomualdPLN
Początkujący

Prawo jazdy od: 09 06 2009
Auto: OPEL ASTRA ll CABRIO BERTONE:)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne
    Zapraszamy do udziału w konkursie wakacyjnym na aktywnych użytkowników (konkurs trwa do 31 sierpnia włącznie). Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy ...
    Najnowsze BMW serii 7 Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI