Pianownica i aktywna piana

pianownica i aktywna piana

11 Lip 2012, 19:33

Witam. Kupiłem niedawno pianownice do myjściśnieniowe Karcher k5.20 i dzisiaj zakupiłem aktywną pianę z firmy CarValet. Na etykietce jest podane rozcieńczenie tego płynu. Mam pytanie. Zbionik na ten płyn ma pojemność 0,6l na etykietce butelki pisze "zalecana rozcieńczalność do myjek ciśnieniowych to 1:4". To jak mam to dokładnie zrobić? Na 0.6l (zbionik pianownicy) zalać 250ml tego płynu? Myślałem, że wystarczy zalać sam płyn, a myjka doda wodę od siebie a regulacją w pianownicy ustawić pobór tego płynu. Jak to jest?
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Szklana pułapka 5": Klasa G, Sprinter, Unimog i Zetros
    "Szklana pułapka 5" trafi do polskich kin 14 lutego br. Mercedes-Benz ma w filmie silną reprezentację, a auta spod znaku trójramiennej gwiazdy będą obsługiwały jego premierowe pokazy w Londynie i Berlinie. John McClane ...
    Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Scania R580 V8, alufelgi
      Silnik Maserati
      Summer Cars Party 2010
      GT Academy na żywo w Katowicach, PS3