Pianownica i aktywna piana

pianownica i aktywna piana

11 Lip 2012, 19:33

Witam. Kupiłem niedawno pianownice do myjściśnieniowe Karcher k5.20 i dzisiaj zakupiłem aktywną pianę z firmy CarValet. Na etykietce jest podane rozcieńczenie tego płynu. Mam pytanie. Zbionik na ten płyn ma pojemność 0,6l na etykietce butelki pisze "zalecana rozcieńczalność do myjek ciśnieniowych to 1:4". To jak mam to dokładnie zrobić? Na 0.6l (zbionik pianownicy) zalać 250ml tego płynu? Myślałem, że wystarczy zalać sam płyn, a myjka doda wodę od siebie a regulacją w pianownicy ustawić pobór tego płynu. Jak to jest?
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A1 zwycięzcą w klasie małych samochodów Audi A1 zwycięzcą w klasie małych samochodów
    Czytelnicy czasopisma "auto motor und sport" (ams) wybrali najlepsze samochody 2013 roku. Audi A1 zwyciężyło w kategorii "mały samochód" i tym samym powtórzyło sukces sprzed roku. Wyróżnienia zostały ...
    Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.

•  
    • Lexus LC 500, bok, tuning
      Summer Cars Party 2010
      Renault Clio Techno Feel, tył
      Pokazy ratownictwa drogowego, 19