Piasta 67,1 otwór centrujący 66,1

Piasta 67,1 otwór centrujący 66,1

09 Sie 2018, 14:58

Witam Forumowicze. Mam okazje na zakup felg za bardzo okazyjną cenę. Problem jest taki że otwór centrujący felgi ma 66,1 a piasta 67,1. To znaczy że otwór jest o 1 mm za mały. Da sie to zainstalowac bez rozwiercania tych felg u tokarza?
marcinszcz
Obserwowany

Re: Piasta 67,1 otwór centrujący 66,1

11 Sie 2018, 20:17

marcinszcz napisał(a):Da sie to zainstalowac bez rozwiercania tych felg u tokarza?
nie wiem jaką Ty masz wizje ale muszę Cię zmartwić bo nie zainstalujesz ich, można by zastosować dystanse ale koszt spory, drugie felgi czy za to wyjdą
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

Re: Piasta 67,1 otwór centrujący 66,1

24 Sie 2018, 15:37

Kao napisał(a):można by zastosować dystanse ale koszt spory
Ale w tą stronę nie wiem czy da radę z dystansami bo musiały by być dosyć szerokie i mogłoby to spowodować że opony będą obcierały o ranty ze względu na szerszy rozstaw ;/ no i koszt na pewno nie będzie mały tak jak wspomniałeś.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą! Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą!
    Dlaczego wciąż niektórzy kierowcy i pasażerowie nie zapinają pasów bezpieczeństwa? Jedni sądzą, że to niewygodne, a inni uznają, że nie ma potrzeby tego robić przed krótką podróżą. To błąd, który ...
    Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie
    Volkswagen XL1 ze zużyciem paliwa 0,9 l/100 km jest najoszczędniejszym seryjnym samochodem na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 km tylko na prąd, nie emitując w ogóle ...

•